16/17 Yaş Erkekler

Anasayfa » 16/17 Yaş Erkekler
share on facebook  tweet  share on google  print  

16/17 Yaş Erkekler

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

1. Seri / Heat 1

 

 

 

+4.3 m/s

 

 

 

1

132

SEMİH SENCER

1989

AYDIN

10.86

Q

 

 

2

6

URBAN CEC

1989

SLO

11.11

Q

 

 

3

22

GEVORG VARDANYAN

1990

ARM

11.51

 

 

 

4

50

SELIM TEKIN

1990

SAKARYA

11.73

 

 

 

5

204

MEHMET KARADENİZ

1990

İSTANBUL

11.85

 

 

 

6

211

ERDEM ACAR

1989

İZMİR

12.15

 

 

 

-

131

ÇAĞRI ANAS

1990

İSTANBUL

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

2. Seri / Heat 2

 

 

 

 +2.4m/s

 

 

 

1

16

RAMIL QULIYEV

1990

AZE

10.88

Q

 

 

2

128

ANIL ŞENOVA

1989

ANKARA

11.13

Q

 

 

3

27

UROS VUKOVIC

1990

SCG

11.38

Q

 

 

4

134

MERT AYHAN

1990

MUĞLA

11.51

 

 

 

5

153

MUHAMMET AKGÜL

1990

İZMİR

11.73

 

 

 

6

120

BEYTULLAH KIZILAY

1989

İSTANBUL

11.77

 

 

 

7

143

HÜSEYİN KAKUNÇ

1990

DENİZLİ

11.99

 

 

 

-

129

MİKAİL  YALÇIN

1990

İSTANBUL

DQ

162.7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

3. Seri / Heat 3

 

 

 

+1.5m/s

 

 

 

1

133

BURAK CEYLAN

1989

İZMİR

11.17

Q

 

 

2

135

İZZET SAFER

1989

MERSİN

11.44

Q

 

 

3

28

MILISAV ILIC

1990

SCG

11.61

 

 

 

4

198

ANGEL YORDANOV

1989

BUL

11.66

 

 

 

5

274

CELİL AKINCI

1989

KIRKLARELİ

13.36

 

 

 

-

65

ALPER YÜKSEL

1990

BURSA

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

4. Seri / Heat 4

 

 

 

+0.2 m/s

 

 

 

1

29

DEJAN ROMCEVIC

1990

SCG

11.74

 

 

 

2

188

ADEM ÖZGÜR

1989

İSTANBUL

12.20

 

 

 

3

208

MERTCAN ÖZDEMİR

1989

İSTANBUL

12.29

 

 

 

4

199

MIROSLAV MINKOV

1989

BUL

12.44

 

 

 

5

150

RAMAZAN KILINÇ

1990

İSTANBUL

13.27

 

 

 

-

130

ZİYAETTİN COŞKUN

1990

İSTANBUL

DQ

162.7

 

 

-

63

KADİR DURAN

1989

BURSA

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

5. Seri / Heat 5

 

 

 

+1.6 m/s

 

 

 

1

185

AHMET GÜLLÜEL

1989

İZMİR

11.64

 

 

 

2

251

ŞEVKİ GÜNERİ

1989

TEKİRDAĞ

12.42

 

 

 

3

273

ALİ İHSAN ÇAĞLAYAN

1989

KIRKLARELİ

12.50

 

 

 

-

162

ALİ KARAYAVAŞ

1989

İZMİR

DQ

162.7

 

 

-

263

ENDER ÇAĞLAYAN

1989

EDİRNE

DNS

 

 

 

-

257

İBRAHİM GARİPOĞLU

1989

TEKİRDAĞ

DNS

 

 

 

-

272

ÖZGÜR YILDIZ

1989

KIRKLARELİ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

6. Seri / Heat 6

 

 

 

+0.6 m/s

 

 

 

1

194

FATİH ÇAKMAK

1989

İSTANBUL

11.50

Q

 

 

2

158

MURAT DÖNDER

1989

İSTANBUL

12.34

 

 

 

3

167

ETHEM ÇUKURKAŞ

1990

İSTANBUL

12.49

 

 

 

4

149

HALİL AYDIN

1990

İSTANBUL

12.53

 

 

 

-

72

EMRE KARADEMİR

1989

İZMİR

DNS

 

 

 

-

81

MUSTAFA YILDIZ

1990

İZMİR

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

FİNAL / FINAL

 

 

 

+2.0 m/s

 

 

 

1

16

RAMIL QULIYEV

1990

AZE

10.86

 

 

 

2

132

SEMİH SENCER

1989

AYDIN

10.95

 

 

 

3

128

ANIL ŞENOVA

1989

ANKARA

11.07

 

 

 

4

133

BURAK CEYLAN

1989

İZMİR

11.12

 

 

 

5

194

FATİH ÇAKMAK

1989

İSTANBUL

11.32

 

 

 

6

27

UROS VUKOVIC

1990

SCG

11.51

 

 

 

7

6

URBAN CEC

1989

SLO

11.62

 

 

 

-

135

İZZET SAFER

1989

MERSİN

DQ

162.7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1600 M

 

 

 

 

 

1600 M

 

 

1. Seri / Heat 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. TASNİF

 

 

 

 

 

 

 

 

RANKING

 

 

1

66

METİN ALTINTEN

1989

BURSA

4:28.01

4

 

 

2

212

CİHAT ULUS

1990

KONYA

4:28.79

5

 

 

3

189

ŞÜKRÜ YAMAN

1990

GAZİANTEP

4:29.12

6

 

 

4

7

JOST KOZJAN

1989

SLO

4:30.71

7

 

 

5

23

EDGAR SEROBYAN

1989

ARM

4:32.59

8

 

 

6

8

MERITON HASANAJ

1989

AKK

4:37.72

11

 

 

7

31

SLOBODAN MAKSIMOVIC

1990

SCG

4:41.03

12

 

 

8

281

MUHAMMET YAVUZ

1990

İSTANBUL

4:42.91

13

 

 

9

286

TARIK ŞİMŞEK

1989

İSTANBUL

4:45.18

14

 

 

10

30

SLOBODAN STANKOVIC

1990

SCG

4:45.29

15

 

 

11

10

MAKSIM ARAPOV

1990

TJK

4:48.11

16

 

 

12

86

ALİ KADİR UYAR

1989

SAKARYA

4:58.13

17

 

 

13

141

NİHAT KARADAĞ

1990

İSTANBUL

5:25.49

21

 

 

-

15

NAMIQ ASADOV

1989

AZE

DNS

-

 

 

-

160

SAİT ÖZDEMİR

1990

TOKAT

DNS

-

 

 

-

90

EREN KOCAKOYUN

1989

İSTANBUL

DNS

-

 

 

-

166

BURAK BOZTEPE

1990

İSTANBUL

DNS

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1600 M

 

 

 

 

 

1600 M

 

 

2. Seri / Heat 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. TASNİF

 

 

 

 

 

 

 

 

RANKING

 

 

1

9

ERDEM GÜLER

1989

İSTANBUL

4:18.75

1

MR

 

2

190

ALİ ÖZCAN MUSTAFA

1989

ÇANAKKALE

4:21.33

2

 

 

3

234

OZAN DEMİR

1990

İSTANBUL

4:24.72

3

 

 

4

272

ÖZGÜR YILDIZ

1990

KIRKLARELİ

4:34.00

9

 

 

5

197

MUSTAFA BALTA

1990

GAZİANTEP

4:35.22

10

 

 

6

219

MURAT AKINCI

1989

ZONGULDAK

4:59.41

18

 

 

7

73

VEYSEL YILDIZ

1990

ZONGULDAK

5:02.20

19

 

 

8

220

RAMAZAN AVŞAR

1990

İSTANBUL

5:09.42

20

 

 

-

137

NAİM DOĞAN

1989

İSTANBUL

DNS

-

 

 

-

121

FEYAZ YILDIZ

1990

İSTANBUL

DNS

-

 

 

-

122

SERDAR ÇELİK

1989

İSTANBUL

DNS

-

 

 

-

169

KABİL GÜNGÖR

1989

TEKİRDAĞ

DNS

-

 

 

-

171

ABDULLAH HANOĞLU

1989

TEKİRDAĞ

DNS

-

 

 

-

251

ŞEVKİ GÜNERİ

1989

KIRKLARELİ

DNS

-

 

 

-

255

İSMAİL EYCAN

1989

İZMİR

DNS

-

 

 

-

193

SİNAN DOĞAN

1989

İSTANBUL

DNS

-

 

 

-

280

HARUN TAŞ

1989

İSTANBUL

DNS

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110 M ENGELLİ

 

 

110 M HURDLES

 

 

 

FİNAL / FINAL

 

 

 

+1.6 m/s

 

 

 

1

72

EMRE KARADEMİR

1989

İZMİR

14.57

MR

 

 

2

6

URBAN CEC

1989

SLO

15.40

 

 

 

3

198

ANGEL YORDANOV

1989

BUL

15.48

 

 

 

4

215

BERTUG AKKARA

1989

KTC

15.94

 

 

 

5

146

HAKAN BAYRAM

1990

İZMİR

16.26

 

 

 

6

130

ZİYAETTİN COŞKUN

1990

İSTANBUL

16.52

 

 

 

-

50

SELIM TEKIN

1990

SAKARYA

DQ

162.7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZUN ATLAMA SEÇME

 

LONG JUMP QUALIFYING

 

 

 

1

27

UROS VUKOVIC

1990

SCG

6.50

 

 

 

2

21

ARTAK HAMBARDZUMYAN

1989

ARM

6.41

 

 

 

3

199

MİROSLAV MİNKOV

1989

BUL

6.20

 

 

 

4

207

EREN KUMAS

1989

ANTALYA

6.17

 

 

 

5

128

ANIL ŞENOVA

1989

ANKARA

6.07

 

 

 

6

180

ERTAN NUH

1989

İSTANBUL

6.07

 

 

 

7

80

BİROL DURAN

1990

İZMİR

6.01

 

 

 

8

250

FATİH ÖZTÜRK

1989

TEKİRDAĞ

5.91

 

 

 

9

63

KADİR DURAN

1989

BURSA

5.90

 

 

 

10

263

ENDER ÇAĞLAYAN

1989

EDİRNE

5.88

 

 

 

11

75

BUĞRA AKTAŞ

1989

İZMİR

5.88

 

 

 

12

183

ADEM ÖZGÜR

1989

İSTANBUL

5.71

 

 

 

13

252

SERDAR ÇALBAY

1989

TEKİRDAĞ

5.69

 

 

 

14

70

VEYSEL YILDIZ

1989

İZMİR

5.67

 

 

 

15

185

AHMET GÜLLÜEL

1989

İZMİR

5.48

 

 

 

16

273

ALİ İHSAN ÇAĞLAYAN

1989

KIRKLARELİ

5.33

 

 

 

17

129

MİKAİL YALÇIN

1990

İSTANBUL

5.32

 

 

 

18

131

ÇAĞRI ANAS

1990

İSTANBUL

5.16

 

 

 

19

120

BEYTULLAH KIZILAY

1989

İSTANBUL

4.72

 

 

 

20

51

BURAK EKEN

1989

SAKARYA

4.65

 

 

 

21

274

CELİL AKINCI

1989

KIRKLARELİ

4.60

 

 

 

22

162

ALİ KARAYAVAŞ

1989

İZMİR

3.76

 

 

 

-

65

ALPER YÜKSEL

1990

BURSA

DNS

 

 

 

-

144

AŞKIN KARACA

1990

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

146

HAKAN BAYRAM

1990

İZMİR

DNS

 

 

 

-

147

EMRAH AYAZ

1990

İZMİR

DNS

 

 

 

-

162

ALİ KOCAYAVUZ

1989

İZMİR

DNS

 

 

 

-

204

MEHMET KARADENİZ

1990

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

167

ETHEM ÇUKURKAŞ

1990

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

81

MUSTAFA YILDIZ

1990

İZMİR

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZUN ATLAMA FİNAL

 

 

LONG JUMP FINAL

 

 

1

21

ARTAK HAMBARDZUMYAN

1989

ARM

6.56

+2.1

 

 

2

27

UROS VUKOVIC

1990

SCG

6.53

+1.9

 

 

3

128

ANIL ŞENOVA

1989

ANKARA

6.50

+2.4

 

 

4

180

ERTAN NUH

1989

İSTANBUL

6.34

+1.2

 

 

5

207

EREN KUMAS

1989

ANTALYA

6.14

+3.8

 

 

6

199

MİROSLAV MİNKOV

1989

BUL

6.09

-2.0

 

 

7

80

BİROL DURAN

1990

İZMİR

5.97

+1.9

 

 

8

250

FATİH ÖZTÜRK

1989

TEKİRDAĞ

5.94

+2.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÜKSEK ATLAMA

 

 

 

HIGH JUMP

 

 

 

1

145

ÜMİT TAN

1990

İZMİR

2.00

 

 

 

2

76

SERHAT BİRİNCİ

1990

İZMİR

1.83

 

 

 

3

207

EREN KUMAS

1989

ANTALYA

1.80

 

 

 

4

144

AŞKIN KARACA

1990

İSTANBUL

1.74

 

 

 

5

250

FATİH ÖZTÜRK

1989

TEKİRDAĞ

1.71

 

 

 

6

123

ABDULLAH YALÇIN

1990

İSTANBUL

1.62

 

 

 

7

252

SERDAR ÇALBAY

1989

TEKİRDAĞ

1.56

 

 

 

-

66

METİN ALTINTEN

1989

BURSA

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CİRİT ATMA

 

 

JAVELIN THROW

 

 

 

1

55

FATIH AVAN

1989

ADANA

60.87

 

 

 

2

89

CAN TAYFUN İSKENDER

1989

İSTANBUL

58.75

 

 

 

3

136

MUSTAFA TAN

1990

MERSIN

55.59

 

 

 

4

222

ORBAY SARIAL

1989

OSMANİYE

54.89

 

 

 

5

74

AYKUT TANRIVERDİ

1989

İZMİR

54.74

 

 

 

6

14

CARL JOE MEHANNA

1990

LIB

53.49

 

 

 

7

143

HÜSEYİN KAKUNÇ

1989

DENİZLİ

53.37

 

 

 

8

147

EMRAH AYAZ

1990

İZMİR

48.56

 

 

 

9

32

IVAN STORIC

1990

SCG

47.27

 

 

 

10

163

CEM ALKAN

1990

İSTANBUL

40.72

 

 

 

11

285

ÜMİT AL

1992

İSTANBUL

38.67

 

 

 

12

124

ABDURRAHMAN KELEŞ

1990

İSTANBUL

34.83

 

 

 

13

121

FEYAZ YILDIZ

1990

İSTANBUL

34.68

 

 

 

14

253

ADEM NAYIR

1989

TEKİRDAĞ

28.48

 

 

 

15

122

SERDAR ÇELİK

1989

İSTANBUL

22.92

 

 

 

-

52

SELIM ERKAL

1990

SAKARYA

DNS

 

 

 

-

254

KAAN ÇAKICI

1989

TEKİRDAĞ

DNS

 

 

 

-

256

ALİ SARAÇ

1989

TEKİRDAĞ

DNS