12/13 Yaş Erkekler

Anasayfa » 12/13 Yaş Erkekler
share on facebook  tweet  share on google  print  

12/13 Yaş Erkekler

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

1. Seri / Heat 1

 

-1.5 m/s

 

 

 

1

125

SONER SUBAŞI

1993

İSTANBUL

12.94

Q

 

 

-

100

UMUTCAN ERSEN

1993

İSTANBUL

13.01

TD

 

 

2

247

SİNAN TENEKECİ

1993

TEKİRDAĞ

14.87

 

 

 

3

62

ERTUĞRUL VARLI

1993

KONYA

14.92

 

 

 

4

109

EMRE ŞAMLI

1994

İSTANBUL

15.00

 

 

 

-

173

ÖMER NEŞET

1994

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

84

BURHAN CANGAY

1993

KONYA

DNS

 

 

 

-

182

BUĞRA AKÇAKAYA

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

TD:TASNİF DIŞI / OUT OF COMPETITION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

2. Seri / Heat 2

 

+1.3m/s

 

 

 

1

276

NURETTİN DAĞDELEN

1993

ERZİNCAN

12.42

Q

 

 

2

101

KADİR ÇOLAK

1993

İSTANBUL

12.98

Q

 

 

3

210

ÜMİT SUNGUR

1994

ANKARA

13.05

Q

 

 

4

209

HASAN YALÇINOĞLU

1994

ANKARA

15.12

 

 

 

5

110

HÜSEYİN DEMİRCAN

1994

İSTANBUL

15.98

 

 

 

-

248

EGE AVCI

1993

TEKİRDAĞ

DNS

 

 

 

-

126

MERT ORDULU

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

3. Seri / Heat 3

 

+1.3m/s

 

 

 

1

224

TOROS PİLİKOĞLU

1993

İSTANBUL

12.52

Q

 

 

2

230

EMRE YAVUZ

1993

İSTANBUL

13.38

Q

 

 

3

246

MUSTAFA GÜÇLÜ

1993

TEKİRDAĞ

13.91

Q

 

 

4

264

ANIL GÖKSU

1993

TEKİRDAĞ

14.42

Q

 

 

-

174

CAN DAĞLAYAN

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

233

FURKAN ŞEN

1994

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

229

KENAN CEKİ

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 M

 

 

 

 

100 M

 

 

 

FİNAL / FINAL

 

+2.9 m/s

 

 

 

1

224

TOROS PİLİKOĞLU

1993

İSTANBUL

12.16

 

 

 

2

276

NURETTİN DAĞDELEN

1993

ERZİNCAN

12.24

 

 

 

3

125

SONER SUBAŞI

1993

İSTANBUL

12.62

 

 

 

4

101

KADİR ÇOLAK

1993

İSTANBUL

12.78

 

 

 

5

210

ÜMİT SUNGUR

1994

ANKARA

13.14

 

 

 

-

230

EMRE YAVUZ

1993

İSTANBUL

DQ

162.7

 

 

-

264

ANIL GÖKSU

1993

TEKİRDAĞ

DNS

 

 

 

-

246

MUSTAFA GÜÇLÜ

1993

TEKİRDAĞ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1200 M

 

 

 

 

1200 M

 

 

 

1

221

BATUHAN YUMAKLI

1993

ÇANAKKALE

3:32.09

 

 

 

2

156

RECEP ŞAHİN

1993

TOKAT

3:33.98

 

 

 

3

106

ORHAN AVCI

1993

İSTANBUL

3:35.29

 

 

 

4

104

BAKİ ÇİÇEK

1993

İSTANBUL

3:39.24

 

 

 

5

154

OSMAN DEMİR

1994

İZMİR

3:41.59

 

 

 

6

102

ZÜLKÜF SAĞUN

1994

İSTANBUL

3:42.13

 

 

 

7

140

ENGİN DOĞAN

1993

İSTANBUL

3:48.83

 

 

 

8

56

EMRAH KARADAĞ

1993

SAKARYA

3:50.74

 

 

 

9

107

FERDİ TAMAM

1994

İSTANBUL

3:51.68

 

 

 

10

62

ERTUĞRUL VARLI

1993

BURSA

3:53.27

 

 

 

11

61

ZAFER TAŞDEMİR

1994

BURSA

3:54.67

 

 

 

12

258

MURAT HAN

1993

EDİRNE

3:58.92

 

 

 

13

249

SEMİH ÖZTÜRK

1993

TEKİRDAĞ

4:00.59

 

 

 

14

44

TUGAY AKSOY

1993

SAKARYA

4:02.87

 

 

 

15

42

UGUR MUT

1995

SAKARYA

4:03.78

 

 

 

16

232

FATİH KORKUNÇ

1993

İSTANBUL

4:04.99

 

 

 

17

108

TAKİYEDDİN KÖKÜM

1994

İSTANBUL

4:07.21

 

 

 

18

267

ALİ DANAKAFA

1993

KIRKLARELİ

4:07.38

 

 

 

19

142

RAMAZAN KÖKÜM

1993

İSTANBUL

4:10.81

 

 

 

20

260

BURAK AVLU

1993

EDİRNE

4:32.13

 

 

 

-

60

VEDAT ÖZKAYA

1994

BURSA

3:42.70

TD

 

 

-

33

NAMIK DOĞRU

1994

ANTALYA

DNS

 

 

 

-

84

BURHAN CANGAY

1993

KONYA

DNS

 

 

 

-

217

EFE UĞUR

1993

ZONGULDAK

DNS

 

 

 

-

170

TOLUNAY GÜVEN

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

172

MUHAMMED KIRAÇ

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

174

CAN DAĞLAYAN

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

175

AHMET AYAN

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

176

YASİN ÇAKIRCA

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

TD:TASNİF DIŞI / OUT OF COMPETITION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZUN ATLAMA SEÇME

 

LONG JUMP QUALIFYING

 

 

 

1

224

TOROS PİLİKOĞLU

1993

İSTANBUL

5.45

MR

 

 

2

276

NURETTİN DAĞDELEN

1993

ERZİNCAN

5.37

 

 

 

3

105

ORHAN IŞIKDAĞ

1993

İSTANBUL

5.02

 

 

 

4

101

KADİR ÇOLAK

1993

İSTANBUL

4.95

 

 

 

5

70

HASAN EMİR KIRMIZI

1993

İZMİR

4.79

 

 

 

6

154

OSMAN DEMİR

1994

İZMİR

4.61

 

 

 

7

230

EMRE YAVUZ

1993

İSTANBUL

4.60

 

 

 

8

221

BATUHAN YUMAKLI

1993

ÇANAKKALE

4.55

 

 

 

9

244

ERDİ IRGAT

1993

TEKİRDAĞ

4.54

 

 

 

10

182

BUĞRA AKÇAKAYA

1993

İSTANBUL

4.53

 

 

 

11

102

ZÜLKÜF SAĞUN

1994

İSTANBUL

4.17

 

 

 

12

109

EMRE ŞAMLI

1994

İSTANBUL

4.16

 

 

 

13

108

TAKİYEDDİN KÖKÜM

1994

İSTANBUL

4.15

 

 

 

14

34

ERDAL GÖYMEN

1994

SAKARYA

3.92

 

 

 

15

209

HASAN YALÇINOĞLU

1994

ANKARA

3.75

 

 

 

16

110

HÜSEYİN DEMİRCAN

1994

İSTANBUL

3.51

 

 

 

17

181

OĞUZ HİMMETLER

1993

İSTANBUL

3.45

 

 

 

18

265

KEREM DEMİRAY

1993

TEKİRDAĞ

3.12

 

 

 

-

100

UMUTCAN ERSEN

1993

İSTANBUL

4.78

TD

 

 

-

60

VEDAT ÖZKAYA

1994

BURSA

4.39

TD

 

 

-

210

ÜMİT SUNGUR

1994

İSTANBUL

NM

 

 

 

-

173

ÖMER NEŞET

1994

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

229

KENAN CEKİ

1993

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

233

FURKAN ŞEN

1994

İSTANBUL

DNS

 

 

 

-

268

GÖKSEL TUNCA

1993

KIRKLARELİ

DNS

 

 

 

TD:TASNİF DIŞI / OUT OF COMPETITION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UZUN ATLAMA FİNAL

 

 

LONG JUMP FINAL

 

 

1

224

TOROS PİLİKOĞLU

1993

İSTANBUL

5.78

+0.7

MR

 

2

276

NURETİN DAĞDELEN

1993

ERZİNCAN

5.43

+2.6

 

 

3

105

ORHAN IŞIKDAĞ

1993

İSTANBUL

5.22

+4.3

 

 

4

101

KADİR ÇOLAK

1993

İSTANBUL

5.09

+2.9

 

 

5

230

EMRE YAVUZ

1993

İSTANBUL

4.82

+1.1

 

 

6

221

BATUHAN YUMAKLI

1993

ÇANAKKALE

4.80

+1.8

 

 

7

70

HASAN EMİR KIRMIZI

1993

İZMİR

4.70

+1.3

 

 

8

154

OSMAN DEMİR

1994

İZMİR

4.70

+1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÜKSEK ATLAMA

 

 

 

HIGH JUMP

 

 

 

1

41

ONUR MUT

1993

SAKARYA

1.46

 

 

 

2

103

DENİZ BASUNLU

1993

İSTANBUL

1.46

 

 

 

3

246

MUSTAFA GÜÇLÜ

1993

TEKİRDAĞ

1.43

 

 

 

4

244

ERDİ IRGAT

1993

TEKİRDAĞ

1.37

 

 

 

5

105

ORHAN IŞIKDAĞ

1993

İSTANBUL

1.34

 

 

 

6

248

EGE AVCI

1993

TEKİRDAĞ

1.34

 

 

 

7

34

ERDAL GÖYMEN

1994

SAKARYA

1.25

 

 

 

-

268

GÖKSEL TUNCA

1993

KIRKLARELİ

DNS

 

 

 

-

265

KEREM DEMİRAY

1993

TEKİRDAĞ

NM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÜLLE ATMA

 

 

 

SHOT PUT

 

 

 

1

53

MURAT GUNDUZ

1993

ADANA

12.77

 

 

 

2

103

DENİZ BASUNLU

1993

İSTANBUL

12.04

 

 

 

3

79

TAYFUN KUYUCU

1993

KONYA

11.91

 

 

 

4

245

TEOMAN TOPÇU

1993

TEKİRDAĞ

9.73

 

 

 

5

156

RECEP ŞAHİN

1993

TOKAT

9.63

 

 

 

6

266

MERİÇ BAYRAM

1993

KIRKLARELİ

9.59

 

 

 

7

259

ERCAN AY

1993

EDİRNE

9.54

 

 

 

8

43

MUSTAFA KURTULDU

1993

SAKARYA

9.47

 

 

 

9

104

BAKİ ÇİÇEK

1993

İSTANBUL

7.78

 

 

 

10

267

ALİ DANAKAFA

1993

KIRKLARELİ

7.61

 

 

 

11

56

EMRAH KARADAĞ

1993

SAKARYA

7.42

 

 

 

12

249

SEMİH ÖZTÜRK

1993

TEKİRDAĞ

7.02

 

 

 

13

264

ANIL GÖKSU

1993

TEKİRDAĞ

DNS