Boys U18

Anasayfa » Boys U18
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U18

100 M 100 M
1. Seri / Heat 1 -1.5 m/s
1 77 CAN ERDİ KARA 1987 İZMİR 11.65 Q
2 179 HAKTAN KURNAZ 1988 İZMİR 12.58
3 37 BORAN ÖZKÖK 1988 MUĞLA 13.12
- 60 MERT DİREKOĞLU 1988 İSTANBUL DNS
- 129 ALEKSANDR ABRAHAMYAN 1987 ARM DNS
- 106 SONER BAYRAK 1988 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
2. Seri / Heat 2 -2.0 m/s
1 131 GREGOR TRUNDELJ 1987 SLO 11.46 Q
2 130 DAVID DANIELYAN 1987 ARM 11.77 q
3 142 ONUR KÖSE 1987 KIRKLARELİ 12.61
4 72 MURAT DOĞU 1988 İSTANBUL 13.29
5 150 MERT TOY 1987 SİVAS 13.47
6 151 HALİT TAŞPINAR 1988 SİVAS 14.48
- 112 HALİT KABAK 1988 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
3. Seri / Heat 3 -2.2m/s
SIRA G. NO ADI SOYADI D. YILI İLİ DERECE
RANK BIB NO NAME SURNAME B. YEAR NATİON RESULT
1 202 EREN AKSU 1987 İSTANBUL 11.54 Q
2 20 SERDAR NIYAZOV 1988 TKM 11.55 q
3 65 DERHAN NASUR 1988 İSTANBUL 12.42 q
4 149 ZİYA PARLAK 1987 SİVAS 12.63
5 36 İLYAS GÜRSES 1988 MUĞLA 13.05
100 M 100 M
4. Seri / Heat 4 -2.0 m/s
1 100 VENELIN KRASENOV 1988 BUL 11.89 Q
2 59 BERKCAN DEMİRTAŞ 1987 İSTANBUL 12.00 q
3 69 MUSTAFA AKSU 1988 İSTANBUL 12.57
4 5 KAHRAMAN KAMAL 1988 MANİSA 12.81
5 209 SERCAN SAYGILI 1987 BURSA 12.85
- 38 CİHAT CEM ZENGİN 1987 BALIKESİR DNS
- 39 G. AYBARS BALCI 1987 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
FİNAL / FINAL -0.9 m/s
1= 77 CAN ERDİ KARA 1987 İZMİR 11.37
1= 131 GREGOR TRUNDELJ 1987 SLO 11.37
3 202 EREN AKSU 1987 İSTANBUL 11.57
4 20 SERDAR NIYAZOV 1988 TKM 11.61
5 130 DAVID DANIELYAN 1987 ARM 11.68
6 100 VENELIN KRASENOV 1988 BUL 11.73
7 59 BERKCAN DEMİRTAŞ 1987 İSTANBUL 11.86
- 65 DERHAN NASUR 1988 İSTANBUL DNS
1000 M 1000 M
1. Seri / Heat 1
1 138 MURAT ORMAN 1987 BİNGÖL 2:35.50 1
2 22 FURKAN HASAN CAN 1987 İSTANBUL 2:35.88 2
3 132 ARSEN KOSAKYAN 1987 ARM 2:36.54 3
4 23 GÖKHAN AKDOĞAN 1988 KONYA 2:37.71 4
5 218 KORAY AYAZ 1987 KOCAELİ 2:43.37 7
6 152 ADİL KIRATİK 1987 SİVAS 2:45.34 8
7 133 TIGRAN MANUKYAN 1988 ARM 2:46.52 10
8 143 SERCAN DİRHEMSİZ 1987 KIRKLARELİ 2:47.77 11
9 21 ERCÜMENT ATEŞ 1988 İSTANBUL 2:51.12 13
10 134 ARTHUR TONOYEV 1988 UKR 2:52.90 14
11 35 ÖMER ÇEVİK 1988 ZONGULDAK 3:09.10 15
- 153 OSMAN BAŞ 1987 SİVAS DNS -
- 216 MUHBETTİN KENBEN 1988 İSTANBUL DNS -
1000 M 1000 M
2. Seri / Heat 2
1 209 SERCAN SAYGILI 1987 BURSA 2:37.86 5
2 176 MEHMET SEZER 1988 İZMİR 2:40.83 6
3 58 CANER CİVAN 1987 TEKİRDAĞ 2:45.40 9
4 38 CİHAT CEM ZENGİN 1987 BALIKESİR 2:50.53 12
5 62 BURAK KURAMA 1988 İSTANBUL 3:33.35 16
- 154 DAVUT BAYKAN 1987 SİVAS DNS -
- 155 EMRAH ÖZDEMİR 1987 SİVAS DNS -
- 156 HÜSNÜ ÇATALKAYA 1988 SİVAS DNS -
- 157 VEYSEL KAVALLI 1987 SİVAS DNS -
- 110 CÜNEYT KARAÇAM 1988 İSTANBUL DNS -
- 177 RAFİ ÇAVUŞ 1987 İZMİR DNS -
- 180 HASAN KAPLAN 1987 İZMİR DNS -
- 217 REFİK KENBEN 1988 İSTANBUL DNS -
UZUN ATLAMA SEÇME LONG JUMP FINAL
1 129 ALEKSANDR ABRAHAMYAN 1987 ARM 6.73 -0.1
2 79 HASAN CENGİZ 1988 İZMİR 6.72 -0.7
3 17 ERAY ÇETİN 1987 SAKARYA 6.05 +0.6
4 179 HAKTAN KURNAZ 1988 İZMİR 5.83 -0.5
5 41 ZAFER ÇELİK 1987 İSTANBUL 5.83 -0.7
6 158 YUNUS İŞLER 1987 SİVAS 5.72 +0.3
7 100 VENELIN KRASENOV 1988 BUL 5.68 -0.5
8 106 SONER BAYRAK 1988 İSTANBUL 5.63 +0.5
9 36 İLYAS GÜRSES 1988 MUĞLA 4.42 -0.3
- 20 SERDAR NIYAZOV 1988 TKM DNS -
- 61 KEREM SAKLICA 1987 İSTANBUL DNS -
- 72 MURAT DOĞU 1988 İSTANBUL DNS -
- 142 ONUR KÖSE 1987 KIRKLARELİ DNS -
- 178 FIRAT TÜRKAN 1988 İZMİR DNS -
- 202 EREN AKSU 1987 İSTANBUL DNS -
UZUN ATLAMA FİNAL LONG JUMP FINAL
1 79 HASAN CENGİZ 1988 İZMİR 6.70 -1.2
2 129 ALEKSANDR ABRAHAMYAN 1987 ARM 6.68 -0.2
3 158 YUNUS İŞLER 1987 SİVAS 5.99 -0.6
4 17 ERAY ÇETİN 1987 SAKARYA 5.93 -1.8
5 179 HAKTAN KURNAZ 1988 İZMİR 5.79 -0.4
6 41 ZAFER ÇELİK 1987 İSTANBUL 5.79 -1.5
7 100 VENELIN KRASENOV 1988 BUL 5.62 -0.4
8 106 SONER BAYRAK 1988 İSTANBUL 5.45 -0.2
YÜKSEK ATLAMA HIGH JUMP
1 144 MUSTAFA ONUR DEMİR 1987 KIRKLARELİ 1.90
2 70 OKAN PEKER 1987 ANKARA 1.90
3 135 UMUT AYBAY 1987 KKTC 1.85
4 168 HÜSEYİN ALMA 1987 ANKARA 1.80
5 18 İRFAN AYYILDIZ 1988 SAKARYA 1.80
6 178 FIRAT TÜRKAN 1988 İZMİR 1.80
- 17 ERAY ÇETİN 1987 SAKARYA DNS
- 158 YUNUS İŞLER 1987 SİVAS DNS
- 159 VEYSEL KARA 1988 SİVAS DNS
GÜLLE ATMA SHOT PUT
1 76 MEHMET ALİ ÇALIDAN 1988 İZMİR 18.90 NR
2 40 FARUK HARMANKAYA 1987 İSTANBUL 13.24
3 66 FATİH ŞENER 1988 İSTANBUL 13.17
4 161 BİLAL HIZAR 1987 SİVAS 12.44
5 67 GÖKHAN KESEN 1988 İSTANBUL 11.65
6 6 NASIR DAŞDEMİR 1989 MANİSA 10.02
7 160 MUHAMMET EĞERTAŞ 1987 SİVAS 9.13
8 7 ABDULLAH KAAN ATALAY 1987 MANİSA 8.62
9 112 HALİT KABAK 1988 İSTANBUL 7.69
10 37 BORAN ÖZKÖK 1988 MUĞLA 7.46
- 107 SONER ERGÜN MEYDANCI 1988 İSTANBUL DNS
- 63 ÖZGÜR FIRAT KUT 1988 İSTANBUL DNS
- 162 MUHAMMET EKER 1990 SİVAS DNS
- 5 KAHRAMAN KAMAL 1988 MANİSA DNS
- 19 YUSUF SERDAR ALDANMAZ 1988 SAKARYA DNS
- 49 DOĞUKAN KEMİKLİOĞLU 1989 İSTANBUL DNS
- 203 ŞARIK BİLGİN 1988 İSTANBUL DNS