Girls U18

Anasayfa » Girls U18
share on facebook  tweet  share on google  print  

Girls U18

100 M 100 M
1. Seri / Heat 1 0.0 m/s
1 175 ANNA KOCHINYAN 1988 ARM 12.5 Q
2 298 YULIYA IZBULATOVA 1988 AZE 13.0 Q
3 199 GİZEM KARAMİL 1988 İSTANBUL 13.6
4 158 BEYHAN MISIR 1988 İSTANBUL 14.3
5 176 TATIANA AKSENOVA 1988 RUS 15.1
- 92 SEMRA TİRYAKİOĞLU 1989 İSTANBUL DNS
- 156 NERGİS GÜLEÇ 1988 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
2. Seri / Heat 2 -1.9 m/s
1 173 EMMA HAKHOYAN 1987 ARM 13.22 Q
2 299 NINA SUNGAYEVA 1988 AZE 13.45 Q
3 7 DUYGU ALP 1988 SAKARYA 13.50
4 91 SUZAN AYDINLAR 1988 İSTANBUL 13.75
5 165 SEYHAN ERDOĞAN 1988 İSTANBUL 14.02
- 157 ELİF KAHYA 1988 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
3. Seri / Heat 3 -1.1 m/s
1 90 DUYGU ÇOBAN 1987 İSTANBUL 12.62 Q
2 174 AMALIYA SHAROYAN 1988 ARM 13.16 Q
3 185 NİLAY ŞENOĞLU 1988 İZMİR 13.25 q
4 197 ŞULE ŞAHBAZ 1988 İSTANBUL 13.28 q
5 155 PELİN ÖZÜPEK 1988 İSTANBUL 14.76
6 297 GÜLNAZ İŞGÖREN 1988 İSTANBUL 15.06
100 M 100 M
FİNAL / FINAL -0.6 m/s
1 90 DUYGU ÇOBAN 1987 İSTANBUL 12.47
2 173 EMMA HAKHOYAN 1987 ARM 13.01
3 175 ANNA KOCHINYAN 1988 ARM 13.02
4 185 NİLAY ŞENOĞLU 1988 İZMİR 13.20
5 174 AMALIYA SHAROYAN 1988 ARM 13.24
6 299 NINA SUNGAYEVA 1988 AZE 13.54
7 298 YULIYA IZBULATOVA 1988 AZE 13.95
- 197 ŞULE ŞAHBAZ 1988 İSTANBUL DNS
800 M 800 M
1 119 ZEYNEP AYDEMİR 1987 İSTANBUL 2:12.40
2 116 MERVE CANSU ÇIĞ 1988 İZMİR 2:14.70
3 5 SEMRA İŞCAN 1987 ANTALYA 2:15.62
4 178 SONA YEGORYAN 1988 ARM 2:21.77
5 6 NURŞEN KAYA 1988 ANTALYA 2:27.72
6 93 AYŞENUR KARA 1987 İSTANBUL 2:28.24
7 177 ZARUHI YEGORYAN 1987 ARM 2:29.97
8 156 NERGİS GÜLEÇ 1988 İSTANBUL 2:45.90
9 158 BEYHAN MISIR 1988 İSTANBUL 2:49.63
- 120 NİLAY ŞENOĞLU 1988 İZMİR DNS
- 165 SEYHAN ERDOĞAN 1988 İSTANBUL DNS
UZUN ATLAMA SEÇME LONG JUMP QUALIFICATION
1 1 GULNARA KEMALOVA 1987 TKM 5.49 -1.0
2 173 EMMA HAKHOYAN 1987 ARM 5.41 -1.6
3 174 AMALIYA SHAROYAN 1988 ARM 5.31 -0.1
4 197 ŞULE ŞAHBAZ 1988 İSTANBUL 5.15 -1.1
5 298 YULIYA IZBULATOVA 1988 AZE 5.10 -0.7
6 7 DUYGU ALP 1988 SAKARYA 4.53 -0.6
7 198 AYSUN BOLAT 1988 İSTANBUL 4.33 -0.7
8 38 NAZLI KÖPÜR 1988 MANİSA 4.04 -2.1
- 155 PELİN ÖZÜPEK 1988 İSTANBUL DNS -
- 199 GİZEM KARAMİL 1988 İSTANBUL DNS -
- 89 SİBEL YASA 1987 ÇANAKKALE DNS -
UZUN ATLAMA FİNAL LONG JUMP FINAL
1 1 GULNARA KEMALOVA 1987 TKM 5.50 -0.7
2 173 EMMA HAKHOYAN 1987 ARM 5.31 -0.1
3 174 AMALIYA SHAROYAN 1988 ARM 5.25 +0.3
4 197 ŞULE ŞAHBAZ 1988 İSTANBUL 5.10 +0.8
5 7 DUYGU ALP 1988 SAKARYA 4.76 +0.6
6 198 AYSUN BOLAT 1988 İSTANBUL 4.63 +0.6
7 38 NAZLI KÖPÜR 1988 MANİSA 4.02 +1.1
- 298 YULIYA IZBULATOVA 1988 AZE DNS -
YÜKSEK ATLAMA HIGH JUMP
1 89 SİBEL YASA 1987 ÇANAKKALE 1.65
2 8 SEVİNÇ GÖKÇE 1987 SAKARYA 1.58
3 94 İMGE İÇAR 1987 İSTANBUL 1.55
4 95 ZEYNEP CESUR 1987 ANKARA 1.49
5 300 YANA BORISOVA 1988 AZE 1.43
6 157 ELİF KAHYA 1988 İSTANBUL 1.40
7 168 LÜTFİYE KÖZ 1988 İSTANBUL 1.20
DİSK ATMA DISCUS THROW
1 115 DİLEK ESMER 1988 İZMİR 42.03
2 9 GÖKÇE ÇELENK 1988 SAKARYA 32.44
3 159 EBRU HOMBAÇ 1988 İSTANBUL 24.86
4 199 GİZEM KARAMİL 1988 İSTANBUL 20.49
5 300 YANA BORISOVA 1988 AZE 16.13
- 96 TUĞÇE ERTUĞRUL 1988 İSTANBUL DNS