Girls U16

Anasayfa » Girls U16
share on facebook  tweet  share on google  print  

Girls U16

100 M 100 M
1. Seri / Heat 1 +0.5 m/s
1 121 BORISLAVA NIKOLOVA 1990 BUL 13.36 Q
2 125 ECEM SALİMOĞLU 1989 İSTANBUL 13.79
3 124 ŞEBNEM ÖZDURAN 1989 İSTANBUL 14.51
4 87 ZEYNEP KAPTAN 1989 İSTANBUL 14.95
5 18 MERVE ÇALIŞKAN 1989 SAKARYA 16.11
- 132 ZEYNEP DEMİRCİ 1990 İSTANBUL DNS
- 166 YASEMİN KOÇ 1989 İSTANBUL DNS
- 306 SİNEM KAHVECİ 1990 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
2. Seri / Heat 2 -0.4 m/s
1 122 MARIYA MARINOVA 1990 BUL 12.83 Q
2 80 SEVİLAY GÜL 1989 İSTANBUL 13.35 Q
3 69 BURCU KEMENT 1989 İSTANBUL 13.69
4 133 ECE IRMAK 1990 İSTANBUL 13.96
5 105 YASEMİN YILDIZ 1990 İSTANBUL 14.53
- 126 HANDAN KARACA 1989 İSTANBUL DNS
- 131 EZGİ KARAKAYA 1990 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
3. Seri / Heat 3 -0.9 m/s
1 114 ECEM ONARAN 1989 İZMİR 13.04 Q
2 70 BERİL KONCAGÜL 1989 İSTANBUL 13.85
3 68 ŞEYMA ÖZGÜR 1989 İSTANBUL 14.12
4 163 FATMA KILDİŞ 1989 İSTANBUL 14.50
- 130 NESLİHAN KOÇ 1990 İSTANBUL DNS
- 97 GÜLŞEN ANAS 1989 İSTANBUL DNS
- 127 MÜGE AKDERELİ 1989 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
4. Seri / Heat 4 Rüzgar hızı / Wind speed : 0.0 m/s
1 180 BURCU ESENTEPE 1989 KKTC 13.33 Q
2 128 İLKCAN YURTSEVEN 1989 İSTANBUL 14.01
3 35 GÖKÇE TAŞÇEVİREN 1989 MANİSA 14.11
4 98 BURCU ÇELİK 1989 İSTANBUL 14.40
5 27 HAZAL ZEYNEP DEMİREL 1989 TEKİRDAĞ 14.58
6 37 BURCU GİRAY 1990 MANİSA 15.00
- 129 NURDEM AKSU 1989 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
5. Seri / Heat 5 +1.0 m/s
1 172 HAUKANUSH BEKLARYAN 1989 ARM 13.32 Q
2 88 MELİHA ERDOĞAN 1990 ANKARA 13.49 Q
3 36 AHENK ACARBAY 1989 MANİSA 13.78
4 107 MERVE KÖYLÜBAY 1990 İSTANBUL 14.34
5 72 ELİF ÇÖRDÜK 1990 İSTANBUL 15.08
- 296 MERVE TAMHANCI 1989 İSTANBUL DQ
100 M 100 M
6. Seri / Heat 6 +1.6  m/s
1 19 NİLÜFER ÖZEN 1989 SAKARYA 13.58 Q
2 295 BÜŞRA KAZDAL 1989 İSTANBUL 13.82
3 17 GÜLŞAH CANSEVEN 1990 SAKARYA 14.16
4 86 BURCU KABAKSIZ 1989 İSTANBUL 14.30
5 26 HAVVA BOZKURT 1990 ZONGULDAK 16.43
- 85 MİNA İPEKER 1989 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
FİNAL / FINAL -0.7 m/s
KULVAR G. NO ADI SOYADI D. YILI İLİ DERECE
LANE BIB NO NAME SURNAME B. YEAR NATİON RESULT
1 122 MARIYA MARINOVA 1990 BUL 12.67
2 114 ECEM ONARAN 1989 İZMİR 12.72
3 180 BURCU ESENTEPE 1989 KKTC 13.26
4 80 SEVİLAY GÜL 1989 İSTANBUL 13.29
5 172 HAUKANUSH BEKLARYAN 1989 ARM 13.43
6 121 BORISLAVA NIKOLOVA 1990 BUL 13.47
7 19 NİLÜFER ÖZEN 1989 SAKARYA 13.54
- 88 MELİHA ERDOĞAN 1990 ANKARA DNS
800 M 800 M
1. Seri / Heat 1
1 170 ANNA YEGORYAN 1990 ARM 2:21.16 2
2 122 MARIYA MARINOVA 1990 BUL 2:21.64 3
3 77 ESRA CANITEZ 1990 İSTANBUL 2:25.45 4
4 310 BURCU DERMANLI 1989 İSTANBUL 2:26.41 5
5 134 HAZAL ŞENER 1989 İSTANBUL 2:27.31 6
6 181 MÜZEYYEN DİLEK ÖZBİLER 1990 KKTC 2:34.81 10
7 302 YULIYA KOLOBATSKAYA 1990 AZE 2:34.82 11
8 171 LANA NEMANIE 1989 SLO 2:42.82 15
9 169 OLGA DASCHINSKAYA 1990 RUS 2:43.01 16
14/15 YAŞ KIZLAR GIRLS 14/15 YEARS
800 M 800 M
2. Seri / Heat 2
1 88 MELİHA ERDOĞAN 1990 ANKARA 2:19.67 1
2 74 ŞEYDA ÖZKER 1990 İSTANBUL 2:30.73 7
3 136 MİRAY GÜR 1989 İSTANBUL 2:31.33 8
4 137 SELİN SARITEPE 1990 İSTANBUL 2:32.83 9
5 25 AYSEL AKÇAY 1989 ZONGULDAK 2:36.21 12
6 73 ÇAĞLA EROĞLU 1990 İSTANBUL 2:39.73 13
7 76 ÖZLEM KOÇ 1989 İSTANBUL 2:40.89 14
8 166 YASEMİN KOÇ 1989 İSTANBUL 2:58.16 17
9 130 NESLİHAN KOÇ 1990 İSTANBUL 3:03.24 18
- 135 SONGÜL KAHYA 1989 İSTANBUL DNS -
UZUN ATLAMA SEÇME LONG JUMP QUALIFICATION
1 172 HAUKANUSH BEKLARYAN 1989 ARM 5.40
2 117 ŞİLAN GÜLESER BALTACI 1990 İZMİR 4.92
3 20 MELİKE DEMİRCİ 1990 SAKARYA 4.77
4 129 NURDEM AKSU 1990 İSTANBUL 4.75
5 70 BERİL KONCAGÜL 1989 İSTANBUL 4.69
6 121 BORISLAVA NIKOLOVA 1990 BUL 4.61
7 21 ZEYNUR KAN 1989 SAKARYA 4.50
8 69 BURCU KEMENT 1989 İSTANBUL 4.34
9 78 CEREN ZAİMOĞLU 1989 İSTANBUL 4.32
10 68 ŞEYMA ÖZGÜR 1989 İSTANBUL 4.21
11 17 GÜLŞAH CANSEVEN 1990 SAKARYA 4.20
12 18 MERVE ÇALIŞKAN 1989 SAKARYA 4.15
13 104 YEŞİM KARTAL 1989 İSTANBUL 4.15
14 133 ECE IRMAK 1990 İSTANBUL 4.11
15 107 MERVE KÖYLÜBAY 1990 İSTANBUL 4.07
16 97 GÜLŞEN ANAS 1989 İSTANBUL 4.01
17 76 ÖZLEM KOÇ 1989 İSTANBUL 3.99
18 27 HAZAL ZEYNEP DEMİREL 1989 TEKİRDAĞ 3.90
19 296 MERVE TAMHANCI 1989 İSTANBUL 3.86
20 306 SİNEM KAHVECİ 1990 İSTANBUL 3.70
- 295 BÜŞRA KAZDAL 1989 İSTANBUL DNS
- 180 BURCU ESENTEPE 1989 KKTC DNS
- 132 ZEYNEP DEMİRCİ 1990 İSTANBUL DNS
- 128 İLKCAN YURTSEVEN 1989 İSTANBUL DNS
- 127 MÜGE AKDERELİ 1989 İSTANBUL DNS
- 126 HANDAN KARACA 1989 İSTANBUL DNS
- 125 ECEM SALİMOĞLU 1989 İSTANBUL DNS
- 124 ŞEBNEM ÖZDURAN 1989 İSTANBUL DNS
- 118 PINAR ELALMIŞ 1990 İZMİR DNS
- 98 BURCU ÇELİK 1989 İSTANBUL DNS
- 80 SEVİLAY GÜL 1989 İSTANBUL DNS
- 79 DİDEM TOPÇUOĞLU 1990 İSTANBUL DNS
- 37 BURCU GİRAY 1990 MANİSA DNS
- 36 AHENK ACARBAY 1989 MANİSA DNS
- 35 GÖKÇE TAŞÇEVİREN 1989 MANİSA DNS
UZUN ATLAMA FİNAL LONG JUMP FINAL
SIRA G. NO ADI SOYADI D. YILI İLİ DERECE R.H
ORDER BIB NO NAME SURNAME B. YEAR NATION RESULT W.S
1 172 HAUKANUSH BEKLARYAN 1989 ARM 5.54 -1.2
2 117 ŞİLAN GÜLESER BALTACI 1990 İZMİR 5.06 -0.8
3 20 MELİKE DEMİRCİ 1990 SAKARYA 4.93 -0.5
4 121 BORISLAVA NIKOLOVA 1990 BUL 4.72 -1.0
5 129 NURDEM AKSU 1990 İSTANBUL 4.63 -0.1
6 70 BERİL KONCAGÜL 1989 İSTANBUL 4.56 -0.7
7 21 ZEYNUR KAN 1989 SAKARYA 4.52 0.0
- 69 BURCU KEMENT 1989 İSTANBUL DNS -
YÜKSEK ATLAMA HIGH JUMP
1 117 ŞİLAN GÜLESER BALTACI 1990 İZMİR 1.58
2 81 SEDA CAN 1989 İSTANBUL 1.55
3 20 MELİKE DEMİRCİ 1990 SAKARYA 1.52
4 79 DİDEM TOPÇUOĞLU 1990 İSTANBUL 1.52
5 182 GÜLAY CELALETTİNOĞLU 1990 KKTC 1.40
6 102 SİNEM DUMAN 1989 İSTANBUL 1.40
7 129 NURDEM AKSU 1990 İSTANBUL 1.37
8 130 NESLİHAN KOÇ 1990 İSTANBUL 1.28
- 118 PINAR ELALMIŞ 1990 İZMİR DNS
GÜLLE ATMA SHOT PUT
1 82 MERYEM ÖCAL 1989 İSTANBUL 11.97
2 83 ÖMÜRCAN AVCI 1990 DENİZLİ 9.88
3 138 SİBEL BİLİR 1989 İSTANBUL 9.60
4 22 MERVE RANA BİRYAN 1990 SAKARYA 9.54
5 139 GÜLŞAH BAŞKAYA 1989 İSTANBUL 9.12
6 103 SÜMEYRA TUFAN 1989 İSTANBUL 8.13
7 84 EDA SEÇOĞULLARI 1990 İSTANBUL 8.03
- 131 EZGİ KARAKAYA 1990 İSTANBUL DNS