Boys U14

Anasayfa » Boys U14
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U14

100 M 100 M
1. Seri / Heat 1 -1.0 m/s
1 163 CEM AKKUŞ 1991 ANKARA 13.36 Q
2 14 UĞUR ŞAHİN 1991 SAKARYA 13.37 q
3 44 ANIL ATALAY 1991 İSTANBUL 13.83 q
4 117 TOROS PİLİKOĞLU 1992 İSTANBUL 14.08
5 73 ERSAN YILMAZ 1991 İSTANBUL 15.00
- 147 FERHAT ATAŞ 1991 SİVAS DNS
- 118 ARDA KOTAN 1992 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
2. Seri / Heat 2 -0.7m/s
1 207 BANGİN AYHAN 1991 BURSA 12.77 ST
2 24 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 12.80 Q
3 46 TALİPCAN KORKMAZER 1992 İSTANBUL 14.28
4 148 ALPER KULAKSIZ 1992 SİVAS 14.49
5 191 BUĞRA AKÇAKAYA 1993 İSTANBUL 14.86
6 193 CEM BERHAN TEMEL 1993 İSTANBUL 16.26
7 98 MEHMET KARAKAYA 1991 İSTANBUL 16.56
100 M 100 M
3. Seri / Heat 3 -0.2 m/s
1 42 ERSİN YALÇINER 1991 İSTANBUL 13.26 Q
2 51 ONURCAN GÜZEL 1992 İSTANBUL 13.58 q
3 81 UĞUR ÇETİN 1991 İSTANBUL 13.70 q
4 196 ERSİN ŞAHİN 1991 İSTANBUL 14.23
5 195 MUSTAFA KAYA 1991 İSTANBUL 14.58
6 111 AZİZ DEMİR 1991 İSTANBUL 14.60
7 25 ALİ DENİZ 1992 İSTANBUL 14.87
100 M 100 M
4. Seri / Heat 4 -2.0 m/s
1 104 LYUDMIL KRASENOV 1992 BUL 13.58 Q
2 74 ERHAN ŞİMŞEK 1991 İSTANBUL 13.96
3 75 ŞAFAK TEMUR 1992 İZMİR 14.42
4 194 SERİM AYDOĞAN 1992 İSTANBUL 15.40
5 114 YİĞİT DEMİRKIRAN 1992 İSTANBUL 16.63
6 113 MERT SESLİKAYA 1991 İSTANBUL 16.87
7 192 CEM ALTUNBAŞ 1993 İSTANBUL 16.94
100 M 100 M
5. Seri / Heat 5 -2.0 m/s
1 92 MUSTAFA MERT 1992 İSTANBUL 14.43 Q
2 93 TUFAN KANDEMİR 1992 İSTANBUL 14.73
3 182 MUSTAFA KAHYA 1993 İSTANBUL 15.16
4 212 SEZER SONGUR 1991 İSTANBUL 15.22
5 43 ONUR AYCİBİ 1992 İSTANBUL 17.20
- 211 SERCAN SEZER 1991 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
FİNAL / FINAL 0.0 m/s
1 24 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 12.92
2 14 UĞUR ŞAHİN 1991 SAKARYA 13.42
3 42 ERSİN YALÇINER 1991 İSTANBUL 13.50
4 104 LYUDMIL KRASENOV 1992 BUL 13.65
5 81 UĞUR ÇETİN 1991 İSTANBUL 14.10
6 92 MUSTAFA MERT 1992 İSTANBUL 14.46
- 163 CEM AKKUŞ 1991 ANKARA DNS
- 51 ONURCAN GÜZEL 1992 İSTANBUL DNS
1000 M 1000 M
1. Seri / Heat 1
1 32 HALİT KILIÇ 1992 ANTALYA 2:45.76 1
2 31 ENGİN ÖZEL 1991 ANTALYA 2:47.00 2
3 147 FERHAT ATAŞ 1991 SİVAS 2:58.70 3
4 81 UĞUR ÇETİN 1991 İSTANBUL 3:02.03 4
5 103 STANISLAV MIROSLANOV 1991 BUL 3:07.10 6
6 80 KEMAL AYTEKİN 1992 İSTANBUL 3:13.81 7
7 145 CEYHUN TÜRKAYDIN 1991 KIRKLARELİ 3:23.68 9
8 185 AKIN KORKMAZ 1991 İSTANBUL 3:26.94 11
9 105 MILEN MILENOV 1992 BUL 3:35.40 16
10 113 MERT SESLİKAYA 1991 İSTANBUL 3:37.54 17
1000 M 1000 M
2. Seri / Heat 2
1 2 SADIK ÇALIŞ 1992 MANİSA 3:04.24 5
2 1 BİLAL DİNAR 1992 MANİSA 3:15.02 8
3 190 EREN TEMEL 1993 İSTANBUL 3:24.08 10
4 30 UĞUR KÜPELİ 1992 İSTANBUL 3:29.60 12
5 15 ONUR MUT 1993 SAKARYA 3:30.29 13
6 184 HAYRETTİN ÇANKAYA 1992 İSTANBUL 3:31.37 14
7 94 MUSTAFA KAYA 1992 İSTANBUL 3:34.28 15
8 182 MUSTAFA KAHYA 1993 İSTANBUL 3:40.75 18
9 33 EMRE AYGİN 1993 ZONGULDAK 4:10.57 19
- 75 ŞAFAK TEMUR 1992 İZMİR DNS -
- 186 CEYHUN BAŞKAYA 1992 İSTANBUL DNS -
- 207 BANGİN AYHAN 1991 BURSA DNS -
UZUN ATLAMA SEÇME LONG JUMP FINAL
1 24 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 5.27 -0.3 ST
2 3 HEDİYETULLAH ÇİÇEK 1991 MANİSA 5.20 -0.1
3 14 UĞUR ŞAHİN 1991 SAKARYA 5.04 -0.5
4 104 LYUDMIL KRASENOV 1992 BUL 4.95 +0.3
5 169 EMRAH AYAZ 1992 İZMİR 4.83 -1.1 ST
6 57 BAYRAM KENAR 1991 TEKİRDAĞ 4.83 -0.8
7 111 AZİZ DEMİR 1991 İSTANBUL 4.68 -1.0
8 170 DAHA ÖZDEMİR 1991 İZMİR 4.66 -0.3 ST
9 196 ERSİN ŞAHİN 1991 İSTANBUL 4.65 -1.4
10 91 EFEKAN USTA 1991 İSTANBUL 4.63 -0.7
11 1 BİLAL DİNAR 1992 MANİSA 4.55 +0.8
12 45 ERCAN ŞENTÜRK 1991 İSTANBUL 4.54 -1.5
13 148 ALPER KULAKSIZ 1992 SİVAS 4.47 -0.8
14 51 ONURCAN GÜZEL 1992 İSTANBUL 4.45 -1.3
15 75 ŞAFAK TEMUR 1992 İZMİR 4.43 -0.4
16 163 CEM AKKUŞ 1991 ANKARA 4.38 -0.5
17 74 ERHAN ŞİMŞEK 1991 İSTANBUL 4.38 -3.0
18 94 MUSTAFA KAHYA 1992 İSTANBUL 4.37 +0.7
19 44 ANIL ATALAY 1991 İSTANBUL 4.32 -1.5
20 92 MUSTAFA MERT 1992 İSTANBUL 4.31 -2.1
21 195 MUSTAFA KAYA 1991 İSTANBUL 4.30 -1.1
22 46 TALİPCAN KORKMAZER 1992 İSTANBUL 4.26 -2.2
23 25 ALİ DENİZ 1992 İSTANBUL 4.09 -2.2
24 93 TUFAN KANDEMİR 1992 İSTANBUL 4.09 0.0
25 73 ERSAN YILMAZ 1991 İSTANBUL 4.05 -1.6
26 191 BUĞRA AKÇAKAYA 1993 İSTANBUL 4.04 -0.6
27 2 SADIK ÇALIŞ 1992 MANİSA 4.01 +0.3
28 4 FATİH GÜÇ 1992 MANİSA 3.97 +0.2
29 190 EREN TEMEL 1993 İSTANBUL 3.97 -0.8
30 95 YAĞIZ BEYKOZLU 1992 İSTANBUL 3.85 -0.8
31 114 YİĞİT DEMİRKIRAN 1992 İSTANBUL 3.50 -0.1
32 194 SERİM AYDOĞAN 1992 İSTANBUL 3.47 -2.1
33 192 CEM ALTUNBAŞ 1993 İSTANBUL 3.42 -0.9
34 183 AŞKIN SARI 1993 İSTANBUL 3.38 +0.6
35 43 ONUR AYCİBİ 1992 İSTANBUL 3.15 -1.0
36 193 CEM BERHAN TEMEL 1993 İSTANBUL 3.03 -0.6
- 99 KEREM UZUN 1991 İSTANBUL DNS -
- 42 ERSİN YALÇINER 1991 İSTANBUL DNS -
- 32 HALİT KILIÇ 1992 ANTALYA DNS -
ST: YAŞ GRUPLARI STATÜSÜ GEREĞİNCE YARIŞMA DIŞI BIRAKILMIŞLARDIR.
UZUN ATLAMA FİNAL LONG JUMP FINAL
1 3 HEDİYETULLAH ÇİÇEK 1991 MANİSA 5.37 -0.8
2 24 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 5.28 +0.2
3 14 UĞUR ŞAHİN 1991 SAKARYA 5.02 -0.3
4 104 LYUDMIL KRASENOV 1992 BUL 4.88 -0.9
5 91 EFEKAN USTA 1991 İSTANBUL 4,86 -0.6
6 57 BAYRAM KENAR 1991 TEKİRDAĞ 4.80 -1.2
7 111 AZİZ DEMİR 1991 İSTANBUL 4.64 -0.3
8 196 ERSİN ŞAHİN 1991 İSTANBUL 4.57 -0.9
9 1 BİLAL DİNAR 1992 MANİSA 4.57 -0.9
YÜKSEK ATLAMA HIGH JUMP
1 165 İSA GÜRKAN MERAL 1991 ANKARA 1.57
2 146 BARKIN KİREÇÇİ 1991 KIRKLARELİ 1.54
3 45 ERCAN ŞENTÜRK 1991 İSTANBUL 1.48
4 57 BAYRAM KENAR 1991 TEKİRDAĞ 1.45
5 91 EFEKAN USTA 1991 İSTANBUL 1.42
6 15 ONUR MUT 1993 SAKARYA 1.30
7 183 AŞKIN SARI 1993 İSTANBUL 1.15
8 184 HAYRETTİN ÇANKAYA 1992 İSTANBUL 1.15
- 164 CEM ÇOLAK 1992 İSTANBUL NM
DİSK ATMA (750GR) DISCUS THROW (750 GR)
1 136 ÖZTAŞ TÜM 1991 KKTC 32.42
2 3 HEDİYETULLAH ÇİÇEK 1991 MANİSA 28.48
3 80 KEMAL AYTEKİN 1991 İSTANBUL 20.75
4 185 AKIN KORKMAZ 1991 İSTANBUL 13.83
ST 169 EMRAH AYAZ 1992 İZMİR 28.71
ST 170 DAHA ÖZDEMİR 1991 İZMİR 25.76
- 16 FURKAN KAHYAOĞLU 1991 SAKARYA DNS
- 186 CEYHUN BAŞKAYA 1992 İSTANBUL DNS
ST: YAŞ GRUPLARI STATÜSÜ GEREĞİNCE YARIŞMA DIŞI BIRAKILMIŞLARDIR.