Boys U16

Anasayfa » Boys U16
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U16

100 M 100 M
1. Seri / Heat 1 -2.0 m/s
1 121 DOĞUKAN ÖZÜŞEN 1989 KKTC 12.19 Q
2 171 AHMET GÜLLÜEL 1989 İZMİR 12.50 q
3 124 ALEXANDER LYUMBOMBSKIY 1990 RUS 13.20
4 86 ÇETİN AYDIN 1990 İSTANBUL 13.28
- 26 ALİ AKYIL 1990 İSTANBUL DQ
- 54 BİROL ÇİFTÇİ 1989 TEKİRDAĞ DQ
- 53 KAAN ÇAKICI 1989 TEKİRDAĞ DNS
100 M 100 M
2. Seri / Heat 2 -0.5m/s
1 88 BEYTULLAH KIZILAY 1989 İSTANBUL 12.35 Q
2 48 OĞUZ AKÇA 1990 İSTANBUL 12.64
3 9 KAZIM ÇOBAN 1989 MANİSA 13.36
4 55 Ç. ÖZGÜR CİNOĞLU 1989 TEKİRDAĞ 13.48
- 197 MEHMET KARADENİZ 1990 İSTANBUL DNF
- 201 ADEM ÖZGÜR 1989 İSTANBUL DNS
- 102 MIROSLAV RUMENOV 1989 BUL DNS
100 M 100 M
3. Seri / Heat 3 +0.1 m/s
1 120 ANIL ŞENOVA 1989 ANKARA 11.92 Q
2 123 ERCAN KARADERE 1989 KIRKLARELİ 12.56
3 97 AHMET KAMİL ÇOLAK 1990 İSTANBUL 12.81
4 82 MİKAİL YALÇIN 1990 İSTANBUL 12.98
5 84 ZİYAETTİN COŞKUN 1990 İSTANBUL 13.33
6 8 ONUR PEKİZ 1990 MANİSA 13.43
- 27 BURAK YILMAZ 1989 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
4. Seri / Heat 4  -1.5 m/s
1 71 MERTCAN ÖZDEMİR 1989 İSTANBUL 12.48 Q
2 119 ONUR METE KANBAY 1989 İSTANBUL 13.86
3 200 İSMET AKÇAKAYA 1989 İSTANBUL 13.96
4 87 NAİM DOĞAN 1990 İSTANBUL 14.96
- 122 EMRE ÇINAR 1989 SİVAS DNS
- 52 ŞEVKİ GÜNERİ 1989 TEKİRDAĞ DNS
- 199 ERTAN ZİYA 1989 İSTANBUL DNS
100 M 100 M
5. Seri / Heat 5 -1.4 m/s
1 208 KADİR DURAN 1989 BURSA 12.13 Q
2 204 VEYSEL YILDIZ 1989 İZMİR 12.36 q
3 78 MUSTAFA YILDIZ 1990 İZMİR 12.45 q
4 210 SİNAN İNANÇ 1989 BURSA 12.85
5 110 CÜNEYT KARAÇAM 1989 İSTANBUL 12.99
6 96 SÜLEYMAN TOKGÖZ 1990 İSTANBUL 14.09
7 89 FATİH ÖZBAY 1989 İSTANBUL 14.34
100 M 100 M
FİNAL / FINAL +0.2 m/s
1 120 ANIL ŞENOVA 1989 ANKARA 11.82 NR
2 208 KADİR DURAN 1989 BURSA 11.93
3 71 MERTCAN ÖZDEMİR 1989 İSTANBUL 11.98
4 121 DOĞUKAN ÖZÜŞEN 1989 KKTC 12.17
5 204 VEYSEL YILDIZ 1989 İZMİR 12.28
6 88 BEYTULLAH KIZILAY 1989 İSTANBUL 12.45
7 171 AHMET GÜLLÜEL 1989 İZMİR 12.55
8 78 MUSTAFA YILDIZ 1988 İZMİR 13.28
1000 M 1000 M
1. Seri / Heat 1
1 189 ERDEM GÜLER 1989 İSTANBUL 2:37.84 1
2 125 SERKAN ÖĞÜT 1989 KKTC 2:39.32 2
3 139 ÖZGÜR YILDIZ 1989 KIRKLARELİ 2:41.34 3
4 213 FEYYAZ YILDIZ 1990 İSTANBUL 2:45.92 6
5 101 KONSTANTIN IVANOV 1989 BUL 2:46.98 7
6 210 SİNAN İNANÇ 1989 BURSA 2:48.89 9
7 128 KAMOR BABASEV 1989 BLR 2:50.39 10
8 126 HAYK BADALYAN 1989 ARM 2:54.63 12
9 109 MERT AKIŞ 1990 İSTANBUL 2:55.73 13
10 174 ÜMİT GÜRGEN 1990 İZMİR 3:02.52 15
11 127 ARSHAL HARUTYASHVILI 1989 GEO 3:09.71 20
12 34 KEREM ÖZTÜRK 1989 ZONGULDAK 3:15.06 21
- 204 VEYSEL YILDIZ 1989 İZMİR DNS -
1000 M 1000 M
2. Seri / Heat 2
1 214 NECMETTİN KENBEN 1989 İSTANBUL 2:44.79 4
2 215 SERDAR ÇELİK 1989 İSTANBUL 2:45.25 5
3 181 HAMDULLAH ABLAY 1990 İZMİR 2:48.14 8
4 10 RAMAZAN KARAKAŞ 1990 MANİSA 2:53.82 11
5 137 ALİ İHSAN ÇALAGAN 1989 KIRKLARELİ 2:58.64 14
6 26 ALİ AKYIL 1990 İSTANBUL 3:04.05 16
7 27 BURAK YILMAZ 1989 İSTANBUL 3:04.68 17
8 85 ÇAĞRI ANAS 1990 İSTANBUL 3:04.94 18
9 28 ÖMER YÜCEDAL 1990 İSTANBUL 3:08.07 19
10 87 NAİM DOĞAN 1990 İSTANBUL 3:16.70 22
- 166 FIRAT CAN SEZGİN 1989 İSTANBUL DNS -
- 167 İSMAİL ERKAM AYTAÇ 1989 İSTANBUL DNS -
- 29 MUHAMMET TOPRAKTEPE 1990 İSTANBUL DNS -
- 90 SİNAN DOĞAN 1989 İSTANBUL DNS -
UZUN ATLAMA SEÇME LONG JUMP QUALIFICATIONS
1 120 ANIL ŞENOVA 1989 ANKARA 5.76 -1.3
2 208 KADİR DURAN 1988 BURSA 5.71 -
3 56 FATİH ÖZTÜRK 1989 TEKİRDAĞ 5.70 -1.3
4 172 ŞEHMUZ İDİZ 1990 İZMİR 5.49 -1.6
5 102 MIROSLAV RUMENOV 1989 BUL 5.47 -0.2
6 199 ERTAN ZİYA 1989 İSTANBUL 5.45 -1.3
7 198 ERKAN AZCAN 1989 İSTANBUL 5.43 -1.3
8 12 EMRAH KURŞUN 1989 MANİSA 5.29 -2.1
9 82 MİKAİL YALÇIN 1990 İSTANBUL 5.28 -2.1
10 171 AHMET GÜLLÜEL 1989 İZMİR 5.18 -2.2
11 11 CUMA ÇİÇEK 1989 MANİSA 5.10 -1.6
12 78 MUSTAFA YILDIZ 1988 İZMİR 5.05 -
13 55 ÇAĞATAY Ö. CİNOĞLU 1989 TEKİRDAĞ 4.94 -1.9
14 48 OĞUZ AKÇA 1990 İSTANBUL 4.94 -1.0
15 88 BEYTULLAH KIZILAY 1989 İSTANBUL 4.90 -1.9
16 9 KAZIM ÇOBAN 1989 MANİSA 4.80 -1.9
17 97 AHMET KAMİL ÇOLAK 1990 İSTANBUL 4.73 -2.1
18 54 BİROL ÇİFTÇİ 1989 TEKİRDAĞ 4.46 -2.4
19 174 ÜMİT GÜRGEN 1990 İZMİR 4.34 -1.3
20 71 MERTCAN ÖZDEMİR 1989 İSTANBUL 4.26 -0.6
21 200 İSMET AKÇAKAYA 1989 İSTANBUL 4.05 -1.3
22 116 ULANBEK OMOROV 1989 İSTANBUL 3.60 -0.2
23 115 NEKTEL DEMİR 1989 İSTANBUL 3.33 -0.8
- 108 ONUR BULUT 1989 İSTANBUL DNS -
- 121 DOĞUKAN ÖZÜŞEN 1989 KKTC DNS -
- 122 EMRE ÇINAR 1989 SİVAS DNS -
- 124 ALEXANDER LYUMBOMBSKIY 1990 RUS DNS -
- 10 RAMAZAN KARAKAŞ 1990 MANİSA DNS -
- 173 BÜLENT ÖZDEMİR 1989 İZMİR DNS -
- 181 HAMDULLAH ABLAY 1990 İZMİR DNS -
- 197 MEHMET KARADENİZ 1990 İSTANBUL DNS -
- 201 ADEM ÖZGÜR 1989 İSTANBUL DNS -
UZUN ATLAMA FİNAL LONG JUMP FINAL
1 120 ANIL ŞENOVA 1989 ANKARA 6.36 -0.4 TR
2 172 ŞEHMUZ İDİZ 1990 İZMİR 5.69 -0.6
3 208 KADİR DURAN 1988 BURSA 5.64 +0.1
4 102 MIROSLAV RUMENOV 1989 BUL 5.64 -0.8
5 12 EMRAH KURŞUN 1989 MANİSA 5.64 -0.4
6 199 ERTAN ZİYA 1989 İSTANBUL 5.52 -2.1
7 198 ERKAN AZCAN 1989 İSTANBUL 5.12 +0.4
- 56 FATİH ÖZTÜRK 1989 TEKİRDAĞ DNS -
YÜKSEK ATLAMA HIGH JUMP
1 175 ÜMİT TAN 1990 İZMİR 1.80
2 56 FATİH ÖZTÜRK 1989 TEKİRDAĞ 1.65
3 172 ŞEHMUZ İDİZ 1990 İZMİR 1.65
4 173 BÜLENT ÖZDEMİR 1989 İZMİR 1.65
5 198 ERKAN AZCAN 1989 İSTANBUL 1.60
6 11 CUMA ÇİÇEK 1989 MANİSA 1.55
7 64 VOLKAN BAYER 1989 İSTANBUL 1.55
8 140 ARDA TUÇ 1989 KIRKLARELİ 1.50
9 50 AŞKIN KARACA 1990 İSTANBUL 1.45
10 13 MEHMET NURİ ORHAN 1990 MANİSA 1.45
11 83 CELAL KIŞ 1990 İSTANBUL 1.35
12 187 MEHMET USTABAŞI 1990 İSTANBUL 1.30
- 188 BURAK GÜLEÇ 1990 İSTANBUL NM
- 85 ÇAĞRI ANAS 1990 İSTANBUL DNF
CİRİT ATMA FİNALİ (600 GR) JAVELIN THROW FINAL (600 GR)
1 47 HÜSEYİN KAKUNÇ 1989 DENİZLİ 47.99
2 206 AYKUT TANRIVERDİ 1989 İZMİR 45.55
3 68 TAYFUN İSKENDER 1989 İSTANBUL 45.40
4 13 MEHMET NURİ ORHAN 1990 MANİSA 39.39
5 141 OZAN TİRİ 1988 KIRKLARELİ 39.05
6 53 KAAN ÇAKICI 1989 TEKİRDAĞ 36.95
7 205 EMRE KARADEMİR 1989 İZMİR 35.39
8 89 FATİH ÖZBAY 1989 İSTANBUL 29.37
9 86 ÇETİN AYDIN 1990 İSTANBUL 25.84
10 83 CELAL KIŞ 1990 İSTANBUL 22.41
11 187 MEHMET USTABAŞI 1990 İSTANBUL 22.06
12 115 NEKTEL DEMİR 1989 İSTANBUL 18.63
13 116 ULANBEK OMOROV 1989 İSTANBUL 14.60
- 50 AŞKIN KARACA 1990 İSTANBUL DNS
- 52 ŞEVKİ GÜNERİ 1989 TEKİRDAĞ DNS
- 188 BURAK GÜLEÇ 1990 İSTANBUL DNS