Boys U18

Anasayfa » Boys U18
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U18

1990/1991 ERKEKLER - MEN  SEÇME -QUALIFICATION
BRANŞ : 100 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 531 MEHMET KARADENİZ 1990 İSTANBUL 11.72 Q
2 508 12.11
3 522 ALPER YÜKSEL 1991 BURSA 12.16
4 405 ANIL KASAP 1991 İSTANBUL 13.98
5 423 ERDİ AKSU 1991 İSTANBUL 14.51
BRANŞ : 100 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 447 MOLICNIK MATIC 1990 SLOVENYA 11.15 Q
2 429 GEVORG VARDANYAN 1990 ERMENISTAN 11.63 Q
3 613 GÖKHAN YILDIRIM 1990 ANKARA 11.78 Q
4 428 FATİH KAYHAN 1990 İSTANBUL 13.04
5 452 OĞUZHAN YILMAZ 1991 İSTANBUL 13.20
6 454 ORKUN PAÇAL 1991 İSTANBUL 14.05
7 470 TOLGA GÜNERİ AK 1991 İSTANBUL 14.56
BRANŞ : 100 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 453 OREL IGOR 1990 SLOVENYA 11.54 Q
2 529 YAKUP MUTLU 1990 ANKARA 11.64 Q
3 534 MUSTAFA ERTEPE 1991 İZMİR 12.09 Q
4 543 MERT SAĞRA 1991 İSTANBUL 12.60
5 466 ŞEYHMUS SAÇAN 1991 İSTANBUL 14.89
6 441 MEHMET SAÇAN 1990 İSTANBUL 15.15
BRANŞ : 100 METRE -METER 4.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 111 SELİM TEKİN 1990 SAKARYA 11.25 Q
2 520 BANGİN AYHAN BURSA 11.63 Q
3 430 GÜNDÜZ KELEŞ 1991 KOCAELİ 12.27
4 519 ABDULAZİZ KÖKÜM 1991 12.64
5 588 YILMAZ YİĞİT TANVERDİ 1991 12.78
1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 100 METRE -METER +2.7M/SN
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 447 MOLICNIK MATIC 1990 SLOVENYA 10.92
2 111 SELİM TEKİN 1990 SAKARYA 11.14
3 453 OREL IGOR 1990 SLOVENYA 11.20
4 529 YAKUP MUTLU 1990 ANKARA 11.39
5 429 GEVORG VARDANYAN 1990 ERMENISTAN 11.58
6 531 MEHMET KARADENİZ 1990 İSTANBUL 11.58
7 613 GÖKHAN YILDIRIM 1990 ANKARA 11.69
8 520 BANGİN AYHAN BURSA 11.69
1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 1500 METRE -METER
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 542 SAİT ÖZDEMİR 1990 4:00.53
2 523 MEHMET ŞİRİN ERDOĞAN 4:01.50
3 549 OZAN DEMİR 1990 4:01.87
4 448 MOSTAFA ATTEYA KHAMEES 1990 MISIR 4:04.38
5 439 MAMIKON TOROSYAN 1991 ERMENISTAN 4:16.22
6 442 MELİK TAŞKIN  1990 BURSA 4:16.49
7 594 DİMİTRU TASEV 1990 BULGARİSTAN 4:20.72
8 484 HASAN GÜLER 1991 4:22.30
9 475 VLADIMIR KOSTIC 1991 SIRBİSTAN 4:25.92
10 458 ÖZGÜR IRMAK 1991 TEKİRDAĞ 4:29.62
11 485 NAİM DOĞAN 1990 4:30.54
12 452 OĞUZHAN YILMAZ 1991 İSTANBUL 4:43.21
13 500 EMRE GÜN 1990 4:46.01
14 470 TOLGA GÜNERİ AK 1991 İSTANBUL 5:02.00
15 580 EROL KAYA 1991 5:05.06
16 582 TURGUT DOĞAN 1991 5:07.43
17 466 ŞEYHMUS SAÇAN 1991 İSTANBUL 5:14.25
18 581 OZAN CEM SARI 1991 5:16.12
19 423 ERDİ AKSU 1991 İSTANBUL 5:19.51
20 441 MEHMET SAÇAN 1990 İSTANBUL 5:20.82
21 454 ORKUN PAÇAL 1991 İSTANBUL 5:27.85
22 501 YUNUS KAÇUK 1990 5:36.06
23 498 SİNAN GENÇOĞLU 1990 5:42.89
1990/1991 ERKEKLER - MEN SEÇME-QUALIFICATION
BRANŞ : 110 M ENGELLİ -HURDLES 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 421 EMIR BEKRIC 1991 SIRBİSTAN 14.6 Q
2 480 JASMİN GAVRANOVIC 1990 BOSNA 15.0 Q
3 533 HAKAN BAYRAM 1990 15.2 Q
4 592 KONSTANTİN GURBANOV 1991 15.3 Q
5 515 ZİYAETTİN ÇOŞKUN 1990 15.4 Q
6 520 BANGİN AYHAN BURSA 15.5
BRANŞ : 110 M ENGELLİ -HURDLES 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 548 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 14.1 Q
2 453 OREL IGOR 1990 SLOVENYA 14.3 Q
3 438 MAHMOUD AHMAD MOHAMED 1990 MISIR 14.4 Q
4 477 YUSUF ÖZGÜR 1991 KKTC 16.1
- 512 ÇAĞRI ANAS 1990 İSTANBUL DNS
- 468 TARIK TUNCA 1993 TEKİRDAĞ DNS
1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ 110 M ENGELLİ -HURDLES +1.2M/SN
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 453 OREL IGOR 1990 SLOVENYA 14.42
2 586 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 14.59
3 438 MAHMOUD AHMAD MOHAMED 1990 MISIR 14.77
4 421 EMIR BEKRIC 1991 SIRBİSTAN 14.96
5 480 JASMİN GAVRANOVIC 1990 BOSNA 15.21
6 533 HAKAN BAYRAM 1990 15.33
7 515 ZİYAETTİN ÇOŞKUN 1990 15.46
8 592 KONSTANTİN GURBANOV 1991 15.68
1990/1991 ERKEKLER - MEN SEÇME-QUALIFICATION
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP 
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 522 ALPER YÜKSEL 1991 BURSA 6.19 Q
2 407 ARTUR AYVAZYAN 1990 ERMENISTAN 6.08 Q
3 427 GÖKHAN YILDIRIM 1990 ANKARA 6.05 Q
4 593 TEODOR PENÇHEV 1991 BULGARİSTAN 6.04 Q
5 548 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 5.82 Q
6 511 MİKAİL YALÇIN 1990 İSTANBUL 5.75 Q
7 480 JASMİN GAVRANOVIC 1990 BOSNA 5.70 Q
8 534 MUSTAFA ERTEPE 1991 İZMİR 5.65 Q
9 512 ÇAĞRI ANAS 1990 İSTANBUL 5.35
10 527 MURAT DEMİR 1990 RİZE 5.29
11 547 ERSİN ŞAHİN 1991 İSTANBUL 5.16
12 442 MELİK TAŞKIN  1990 BURSA 4.49
13 447 MOLICNIK MATIC 1990 SLOVENYA 2.99
1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 522 ALPER YÜKSEL 1991 BURSA 6.51
2 427 GÖKHAN YILDIRIM 1990 ANKARA 6.45
3 593 TEODOR PENÇHEV 1991 BULGARİSTAN 6.26
4 534 MUSTAFA ERTEPE 1991 İZMİR 6.19
5 407 ARTUR AYVAZYAN 1990 ERMENISTAN 6.18
6 548 BATUHAN ERUYGUN 1991 İSTANBUL 6.13
7 480 JASMİN GAVRANOVIC 1990 BOSNA 5.80
8 511 MİKAİL YALÇIN 1990 İSTANBUL 5.76
1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 545 ÜMİT TAN 1990 İZMİR 2.06
2 471 TRUPEJ JURE 1991 SLOVENYA 1.90
3 543 MERT SAĞRA 1991 İSTANBUL 1.70
3 459 SAMİ HAMİDİ 1990 KKTC 1.70
5 585 ABDULLAH YALÇIN 1990 1.55

1990/1991 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : DİSK ATMA - DİSCUS THROW
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 412 CARL JOE MEHANNA 1990 LÜBNAN 45,20 NR
2 457 ÖZDAŞ TÜM 1991 KKTC 42,07
3 526 SAMET SARI 1991 40,26
4 476 VOLKAN SARAÇ 1991 İSTANBUL 38,39
5 483 FURKAN KAHYAOĞLU 1991 SAKARYA 37,49
6 554 ADNAN CAN EDEBALİ 1991 İZMİR 37,16
7 525 ÖMER DALKILIÇ 1991 24,03