Boys U16

Anasayfa » Boys U16
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U16

1992/1993 ERKEKLER - MEN SEÇME-QUALIFICATION
BRANŞ : 100 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 564 TOROS PİLİKOĞLU 1993 İSTANBUL 11.73 Q
2 432 HALİT KILIÇ 1992 ANTALYA 12.00 Q
3 507 TALİPCAN KORKMAZER 1992 İSTANBUL 12.97
4 433 HİKMET ÇIRAK 1992 İSTANBUL 14.39
5 418 CİHAN YILDIRIM 1993 İSTANBUL 14.40
6 445 MESUT VERİR 1993 İSTANBUL 15.23
BRANŞ : 100 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 514 AHMET ERSOY 1992 İSTANBUL 12.32 Q
2 464 SONER SUBAŞI 1993 İSTANBUL 12.32 Q
3 436 İBRAHİM ERGÜLEN 1993 TEKİRDAĞ 12.92
4 417 CİHAN ER  1993 BURSA 12.92
5 471 TRUPEJ JURE 1991 SLOVENYA 13.51
6 443 MERİH SARI 1992 İSTANBUL 14.32
7 461 SEZER ÖZEN 1992 İSTANBUL 15.30
BRANŞ : 100 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 587 SÜLEYMAN CAN ÖZER 1992 ÇANAKKALE 12.12 Q
2 491 UMUT BİLİCİ 1993 İSTANBUL 12.56
3 589 VESELIN KURAMOV 1992 BULGARİSTAN 12.95
4 489 ABDÜLSAMET ÇELİK 1992 İSTANBUL 13.13
5 468 TARIK TUNCA 1993 TEKİRDAĞ 13.31
6 552 ARDA ŞEN 1992 13.38
BRANŞ : 100 METRE -METER 4.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 570 KADİR ÇOLAK 1993 İSTANBUL 12.36 Q
2 559 BARIŞ UZER 1993 İSTANBUL 12.44 Q
3 490 UĞUR KILIÇ 1992 İSTANBUL 12.54 Q
4 571 UMUT CAN ERSEN 1993 İSTANBUL 12.81
5 553 KEREM NİKROVAN 1993 13.12
1992/1993 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 100 METRE -METER +2.2M/SN
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 564 TOROS PİLİKOĞLU 1993 İSTANBUL 11.39
2 432 HALİT KILIÇ 1992 ANTALYA 11.55
3 587 SÜLEYMAN CAN ÖZER 1992 ÇANAKKALE 11.71
4 570 KADİR ÇOLAK 1993 İSTANBUL 11.93
5 464 SONER SUBAŞI 1993 İSTANBUL 12.04
6 559 BARIŞ UZER 1993 İSTANBUL 12.12
7 514 AHMET ERSOY 1992 İSTANBUL 12.27
8 490 UĞUR KILIÇ 1992 İSTANBUL 12.41
1992/1993 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 1500 METRE -METER
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 432 HALİT KILIÇ 1992 ANTALYA 4:07.79
2 538 SADIK ÇOŞKUN 1992 İZMİR 4:08.05
3 401 AHMAD ABD EL-KAREEM FARAG 1993 MISIR 4:16.15
4 467 GRISHA TOROSYAN 1992 ERMENISTAN 4:26.37
5 460 SEFA ARSLAN 1992 ZONGULDAK 4:29.20
6 517 ŞEFİK KULUK 1992 İSTANBUL 4:33.72
7 414 MURAT KAYTAN 1992 İZMİR 4:39.77
8 575 MESUT KÖSE 1993 İSTANBUL 4:42.38
9 422 EMRAH KARADAĞ 1993 SAKARYA 4:48.58
10 574 AHMET DÜLEK 1992 İSTANBUL 4:51.41
11 463 SONER BAKIR  1993 SAKARYA 4:53.51
12 492 RECEP TOPALOĞLU 1992 İSTANBUL 4:56.48
13 583 HASAN ÖZGÜL 1993 İSTANBUL 5:00.00
14 494 FATİH KORKUNÇ 1993 İSTANBUL 5:03.03
15 572 MEHMET ALTIN 1992 İSTANBUL 5:07.18
16 502 SAMİ İKİZ 5:15.27
17 461 SEZER ÖZEN 1992 İSTANBUL 5:19.69
18 455 ÖNDER SOFUOĞLU 1993 TEKİRDAĞ 5:22.18
19 433 HİKMET ÇIRAK 1992 İSTANBUL 5:27.34
20 503 CAFER ÖZER 5:47.42
21 445 MESUT VERİR 1993 İSTANBUL 5:49.25
22 435 HÜSEYİN KOCAMAN 1993 TEKİRDAĞ 5:56.82
23 418 CİHAN YILDIRIM 1993 İSTANBUL 6:05.89
24 443 MERİH SARI 1992 İSTANBUL 6:16.83
1992/1993 ERKEKLER - MEN SEÇME-QUALIFICATION
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 564 TOROS PİLİKOĞLU 1993 İSTANBUL 6.36 Q
2 591 İREM HASAN 1992 BULGARİSTAN 6.20 Q
3 521 SEZGİN YARALI 1992 BURSA 5.90 Q
4 424 ERDİ IRGAT 1993 TEKİRDAĞ 5.59 Q
5 479 BURHAN ŞAFAK TEMUR 1993 İZMİR 5.35 Q
6 502 TALİPCAN KORKMAZER 1992 İSTANBUL 5.30 Q
7 464 SONER SUBAŞI 1993 İSTANBUL 5.22 Q
8 538 SADIK ÇOŞKUN 1992 İZMİR 5.22 Q
9 436 İBRAHİM ERGÜLEN 1993 TEKİRDAĞ 5.09
10 490 UĞUR KILIÇ 1992 İSTANBUL 5.06
11 583 HASAN ÖZGÜL 1993 İSTANBUL 4.93
12 491 UMUT BİLİCİ 1993 İSTANBUL 4.91
13 417 CİHAN ER  1993 BURSA 4.86
14 627 SONER YILMAZ 1992 EDİRNE 4.83
15 569 EMRE YAVUZ 1993 İSTANBUL 4.78
16 489 ABDÜLSAMET ÇELİK 1992 İSTANBUL 4.69
17 472 UFUK GÜLLÜ 1992 TEKİRDAĞ 4.14
1992/1993 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 564 TOROS PİLİKOĞLU 1993 İSTANBUL 6.15
2 591 İREM HASAN 1992 BULGARİSTAN 6.12
3 521 SEZGİN YARALI 1992 BURSA 6.02
4 424 ERDİ IRGAT 1993 TEKİRDAĞ 5.60
5 479 BURHAN ŞAFAK TEMUR 1993 İZMİR 5.55
- 502 TALİPCAN KORKMAZER 1992 İSTANBUL dns
- 464 SONER SUBAŞI 1993 İSTANBUL dns
- 538 SADIK ÇOŞKUN 1992 İZMİR dns
1992/1993 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : CİRİT ATMA - JAVELIN THROW 
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 612 FADIL FAYEZ SAID 1992 MISIR 49.56
2 456 BURAK ÇAKAR 1993 SAKARYA 40.28
3 577 HASAN KILIÇ 1993 İSTANBUL 36.60
4 590 NIKOLAY PENÇHEV 1993 BULGARİSTAN 32.93
5 502 SAMİ İKİ 1993 İSTANBUL 32.34
6 514 AHMET ERSOY 1992 İSTANBUL 30.01
7 493 ÇAĞRI KOCA 1993 İSTANBUL 29.61
8 576 CENGİZ ÇEÇEN 1992 İSTANBUL 29.16
9 422 EMRAH KARADAĞ 1993 SAKARYA 27.20
1992/1993 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 403 ALİ BAL 1992 KKTC 1.80
2 434 HÜSEYİN ALGÜL  1993 ANKARA 1.70
3 404 ALİ DEBEŞ 1993 KKTC 1.60
4 479 BURHAN ŞAFAK TEMUR 1993 İZMİR 1.55
5 456 ÖNER ŞENGELDİ  1993 BURSA 1.50
5 424 ERDİ IRGAT 1993 TEKİRDAĞ 1.50
5 521 SEZGİN YARALI 1992 BURSA 1.50
8 450 MUSTAFA GÜÇLÜ 1993 TEKİRDAĞ 1.45
8 503 ONUR AYCİBİN 1992 İSTANBUL 1.45
10 559 BARIŞ UZER 1993 İSTANBUL 1.35