Boys U14

Anasayfa » Boys U14
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boys U14

1994/1995 ERKEKLER - MEN SEÇME-QUALIFICATION
BRANŞ : 100 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 616 MURAT PALA 13.16 Q
2 558 DONÇO TSOCHEV 1994 BULGARİSTAN 13.35 Q
3 532 SERKAN HANÇER 1994 13.52 Q
4 496 AYKUT AY 1995 13.78 Q
5 437 M.ALİ AKIN 1995 TEKİRDAĞ 14.97
6 495 ALPCAN TEMEL 1995 15.11
7 482 BERK ÇAKIR 1995 17.20
BRANŞ : 100 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 474 ÜMİT SUNGUR 1994 ANKARA 12.49 Q
2 557 ERMAN ŞENER 1994 İSTANBUL 12.91 Q
3 412 BERK BAĞCI  1994 ANKARA 13.19 Q
4 617 14.43
5 518 SERHAT SOYER 1994 15.35
6 610 CANER SİNGER 1995 EDİRNE 16.02
7 607 CANER KANCA 1995 EDİRNE 16.30
BRANŞ : 100 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 509 BERK KÖKSAL 14.38 Q
2 563 HÜSEYİN DEMİRCAN 1994 15.75
3 481 ATİLLA ERYAVUZ 1996 16.52
1994/1995 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 100 METRE -METER +2.5M/SN
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 474 ÜMİT SUNGUR 1994 ANKARA 12.21
2 557 ERMAN ŞENER 1994 İSTANBUL 12.62
3 616 MURAT PALA 12.84
4 412 BERK BAĞCI  1994 ANKARA 13.08
5 558 DONÇO TSOCHEV 1994 BULGARİSTAN 13.39
6 509 BERK KÖKSAL 14.05
- 532 SERKAN HANÇER 1994 DNS
- 496 AYKUT AY 1995 DNS
1994/1995 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : 800 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 568 UBEYDULLAY YALÇIN 1994 İSTANBUL 2:17.66
2 584 MESTAN TURHAN 1994 İSTANBUL 2:20.75
3 608 MURAT HAN 1994 EDİRNE 2:24.50
4 565 SERKAN TAŞKIRAN 1994 İSTANBUL 2:29.53
5 536 ASLAN USKAŞ 1995 2:33.90
6 609 BURAK AVLO 1994 EDİRNE 2:34.76
7 539 MURAT KAYA 1995 İSTANBUL 2:37.81
8 540 AHMET GÜNEŞ 1996 İSTANBUL 2:40.57
9 611 VEYSİ TEKİN 1995 EDİRNE 2:42.04
10 504 2:52.78
11 497 TAYYAR TEK 1995 İSTANBUL 2:56.27
BRANŞ : 800 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 567 ZÜLKÜF SAVUN 1994 İSTANBUL 2:15.13
2 425 ERTUĞRUL VARLI  1994 BURSA 2:15.48
3 465 SÜLEYMAN KAPLAN  1994 ANKARA 2:16.48
4 618 ADEM CENİK 1994 İSTANBUL 2:19.72
5 516 MAHMUT ULAŞ 1994 İSTANBUL 2:20.86
6 478 ZAFER TAŞDEMİR 1994 BURSA 2:23.28
7 437 M.ALİ AKIN 1995 TEKİRDAĞ 2:32.97
8 555 YİĞİT ÖZKAN 1994 2:33.01
9 444 MERTCAN ERDEM 1995 BURSA 2:35.88
10 537 SERHAT GÖK 1996 2:37.27
11 619 CEMRE HALİT 2:43.30
1994/1995 ERKEKLER - MEN
BRANŞ : 800 METRE -METER OVERALL
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 567 ZÜLKÜF SAVUN 1994 İSTANBUL 2:15.13
2 425 ERTUĞRUL VARLI  1994 BURSA 2:15.48
3 465 SÜLEYMAN KAPLAN  1994 ANKARA 2:16.48
4 568 UBEYDULLAY YALÇIN 1994 İSTANBUL 2:17.66
5 618 ADEM CENİK 1994 İSTANBUL 2:19.72
6 584 MESTAN TURHAN 1994 İSTANBUL 2:20.75
7 516 MAHMUT ULAŞ 1994 İSTANBUL 2:20.86
8 478 ZAFER TAŞDEMİR 1994 BURSA 2:23.28
9 608 MURAT HAN 1994 EDİRNE 2:24.50
10 565 SERKAN TAŞKIRAN 1994 İSTANBUL 2:29.53
11 437 M.ALİ AKIN 1995 TEKİRDAĞ 2:32.97
12 555 YİĞİT ÖZKAN 1994 2:33.01
13 536 ASLAN USKAŞ 1995 2:33.90
14 609 BURAK AVLO 1994 EDİRNE 2:34.76
15 444 MERTCAN ERDEM 1995 BURSA 2:35.88
16 537 SERHAT GÖK 1996 2:37.27
17 539 MURAT KAYA 1995 İSTANBUL 2:37.81
18 540 AHMET GÜNEŞ 1996 İSTANBUL 2:40.57
19 611 VEYSİ TEKİN 1995 EDİRNE 2:42.04
20 619 CEMRE HALİT 2:43.30
21 504 2:52.78
22 497 TAYYAR TEK 1995 İSTANBUL 2:56.27
1994/1995 ERKEKLER - MEN
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 474 ÜMİT SUNGUR 1994 ANKARA 5.73 Q
2 440 MEHMET BAYKENT 1994 KKTC 5.29 Q
3 558 DONÇO TSOCHEV 1994 BULGARİSTAN 5.23 Q
4 425 ERTUĞRUL VARLI  1994 BURSA 5.10 Q
5 556 OĞUZCAN EREN İSTANBUL 4.83 Q
6 496 AYKUT AY 1995 4.81 Q
7 412 BERK BAĞCI  1994 ANKARA 4.79 Q
8 444 MERTCAN ERDEM 1995 BURSA 4.63 Q
9 566 TAKİYETTİN KÖKÜM 1994 İSTANBUL 4.60
10 449 MURAT SEVİNÇ 1994 TEKİRDAĞ 4.52
11 608 MURAT HAN 1994 EDİRNE 4.52
12 532 SERKAN HANÇER 1994 4.35
13 560 EMRE ŞANLI 1994 İSTANBUL 4.22
14 509 BERK KÖKSAL İSTANBUL 4.06
15 610 CANER SİNGER 1995 EDİRNE 3.82
16 495 ALPCAN TEMEL 1995 3.79
17 563 HÜSEYİN DEMİRCAN 1994 İSTANBUL 3.74
18 431 H. AHMET AYDIN  1995 BURSA 3.65
19 611 VEYSİ TEKİN 1995 EDİRNE 3.37
20 609 BURAK AVLU 1994 EDİRNE 3.35
21 607 CANER KANCA 1995 EDİRNE 3.23
1994/1995 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 474 ÜMİT SUNGUR 1994 ANKARA 6.19
2 558 DONÇO TSOCHEV 1994 BULGARİSTAN 5.39
3 425 ERTUĞRUL VARLI  1994 BURSA 5.29
4 412 BERK BAĞCI  1994 ANKARA 5.17
5 496 AYKUT AY 1995 5.15
6 556 OĞUZCAN EREN İSTANBUL 5.12
7 440 MEHMET BAYKENT 1994 KKTC 5.10
8 444 MERTCAN ERDEM 1995 BURSA 5.03
1994/1995 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : GÜLLE ATMA - SHOT PUT
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 528 CİHANGİR ALAN 1994 ANKARA 10.04
2 567 ZÜLKÜF SAVUN 1994 İSTANBUL 8.78
3 566 TAKİYETTİN KÖKÜM 1994 İSTANBUL 8.37
4 420 EGE AVCI 1995 TEKİRDAĞ DNS
1994/1995 ERKEKLER - MEN FINAL
BRANŞ : YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 440 MEHMET BAYKENT 1994 KKTC 1.65
2 568 UBEYDULLAY YALÇIN 1994 İSTANBUL 1.54
3 451 OĞUZHAN ÇETİN 1996 TEKİRDAĞ 1.38
4 420 EGE AVCI 1995 TEKİRDAĞ 1.30
5 449 MURAT SEVİNÇ 1994 TEKİRDAĞ 1.25
5 560 EMRE ŞANLI 1994 İSTANBUL 1.25
7 431 H. AHMET AYDIN  1995 BURSA 1.20