Girls U18

Anasayfa » Girls U18
share on facebook  tweet  share on google  print  

Girls U18

1990/1991 BAYANLAR - WOMEN SEÇME - QUALIFICATION
BRANŞ : 100 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 235 CANSU KANCA 1990 EDİRNE 13.57
2 14 BURCU AYHAN  1990 MERSİN 13.67
3 80 SİBEL KOÇ 1991 İSTANBUL 13.89
4 224 SABAHAT ASLAN 1991 İSTANBUL 14.46
5 223 MERVE DEMİR 1991 İSTANBUL 14.55
BRANŞ : 100 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 67 MILA ANDRIC  1990 SIRBİSTAN 12.63
2 72 LILIT MANUCHARYAN 1991 ERMENISTAN 12.87
3 60 MELİKE ASLAN 1990 BURSA 13.20
4 21 HAVVA GİZEM DEMİREL  1992 İZMİR 14.13
5 3 AYSEL GEZİCİ  1991 İSTANBUL 14.62
6 51 KAMİLE KÖK 1991 İSTANBUL 15.05
7 90 YAĞMUR YILMAZ 1991 İSTANBUL 16.93
BRANŞ : 100 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 132 VERDA ÖZDEMİR 1990 İSTANBUL 13.39
2 156 TUBA UZUN 1991 RİZE 13.62
3 202 MELTEM KUZEY 1991 İSTANBUL 14.26
4 201 ALEV TEKİN 1991 İSTANBUL 14.65
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : 100 METRE -METER -0.1M/SN
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 67 MILA ANDRIC  1990 SIRBİSTAN 12.48
2 72 LILIT MANUCHARYAN 1991 ERMENISTAN 12.79
3 60 MELİKE ASLAN 1990 BURSA 13.04
4 14 BURCU AYHAN  1990 MERSİN 13.24
5 132 VERDA ÖZDEMİR 1990 İSTANBUL 13.26
6 235 CANSU KANCA 1990 EDİRNE 13.62
7 80 SİBEL KOÇ 1991 İSTANBUL 13.84
- 156 TUBA UZUN 1991 RİZE DNS
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : 1500 METRE -METER FINAL
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 63 MERVE AYDIN 1990 İSTANBUL 4:29.45
2 248 DRBNEME KUMSA 1990 ETYOPYA 4:31.66
3 1 ANNA YEGORYAN 1990 ERMENISTAN 4:36.20
4 31 ELİF TOZLU 1990 İSTANBUL 4:43.51
5 124 FATMA KÖK 1991 GAZİANTEP 4:47.56
6 157 BAHAR ÖZTÜRK 1991 RİZE 4:56.22
7 115 TUĞBA MALAKÇI 1991 SAKARYA 4:56.69
8 116 ELİF TEMEL 1991 SAKARYA 5:01.98
9 122 DİREN GÜNEŞSU 1990 İSTANBUL 5:09.80
10 237 MELTEM ÖNDER 1991 EDİRNE 5:36.96
11 51 KAMİLE KÖK 1991 İSTANBUL 6:53.12
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN SEÇME - QUALIFICATION
BRANŞ : 100 M ENGELLİ - HURDLES 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 149 ELİF YILDIRIM 1990 BURSA 14.2 Q
2 67 MILA ANDRIC  1990 SIRBİSTAN 14.3 Q
3 147 BERNA PALABIYIKGİL 1991 BURSA 15.2 Q
4 57 LEJLA IIBRAHIMOVIC 1991 BOSNA 15.9 Q
5 152 YELİZ YAĞIZ 1990 BURSA 16.6 Q
6 41 GAMZE UZUNDURMUŞ İSTANBUL 16.6 Q
7 161 NURDEM AKSU 1990 İSTANBUL 17.3
BRANŞ : 100 M ENGELLİ - HURDLES 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 60 MELİKE ASLAN 15.3 Q
2 112 MELİKE DEMİRCİ 1990 İSTANBUL 15.4 Q
3 21 HAVVA GİZEM DEMİREL  1992 İZMİR 16.7
4 117 DENİZ SATAR 1993 SAKARYA 16.8
5 203 YASEMİN OKUŞ 1990 İSTANBUL 18.1
6 171 SİNEM DEMİRSEREN 1990 İSTANBUL 18.3
7 133 GİZEM KÜLTÜR 1991 İSTANBUL 19.5
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : 100 M ENGELLİ - HURDLES FINAL +0.7M/SN
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 67 MILA ANDRIC  1990 SIRBİSTAN 14.07 NR U18
2 149 ELİF YILDIRIM 1990 BURSA 14.30
3 60 MELİKE ASLAN 15.19
4 112 MELİKE DEMİRCİ 1990 SAKARYA 15.34
5 147 BERNA PALABIYIKGİL 1991 BURSA 15.37
6 57 LEJLA IIBRAHIMOVIC 1991 BOSNA 15.98
7 152 YELİZ YAĞIZ 1990 BURSA 16.85
- 41 GAMZE UZUNDURMUŞ İSTANBUL DNS
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : DİSK ATMA-DISCUS THROW 
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 92 YAZGÜL KOÇTEKİNOĞLU 1990 BURSA 37,32
2 69 NESLİHAN ŞENER 1991 İSTANBUL 34,47
3 44 GÜLİZAR DEMİROĞLU  1992 İZMİR 33,77
4 113 KÜBRA DANIŞ 1991 SAKARYA 33,75
5 118 SEMA NUR KILIÇ 1993 SAKARYA 33,57
6 114 RANA BİRYAN 1990 SAKARYA 25,29
7 204 DUYGU TUT 1991 İSTANBUL 23,43
8 236 ÜREM BENEK 1991 İSTANBUL 14,87
9 16 BUSE DENİZ 1991 İSTANBUL 13,45
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 14 BURCU AYHAN  1990 MERSİN 1.75
2 112 MELİKE DEMİRCİ 1990 SAKARYA 1.60
3 167 NESLİHAN KOÇ 1990 İSTANBUL 1.50
4 70 OLCA ÇALHAN 1990 İZMİR 1.40
5 78 SEMRA AKSU 1991 İSTANBUL 1.30
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN SEÇME - QUALIFICATION
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 149 ELİF YILDIRIM 1990 BURSA 5.38 Q
2 68 NADEZHDA ZAKARYAN 1990 ERMENISTAN 5.15 Q
3 156 TUBA UZUN 1991 RİZE 5.07 Q
4 147 BERNA PALABIYIKGİL 1991 BURSA 5.07 Q
5 57 LEJLA IIBRAHIMOVIC 1991 BOSNA 5.04 Q
6 212 ALEKSANDRA RİBAROVA 1990 İSTANBUL 4.85 Q
7 41 GAMZE UZUNDURMUŞ 1991 İSTANBUL 4.61 Q
8 235 CANSU KANCA 1990 İSTANBUL 4.58 Q
9 161 NURDEM AKSU 1990 İSTANBUL 4.57
10 72 LILIT MANUCHARYAN 1991 ERMENİSTAN 4.44
11 152 YELİZ YAĞIZ 1990 BURSA 4.40
12 202 MELTEM KUZEY 1991 İSTANBUL 4.36
13 37 FİTNET KILIÇ   1990 KOCAELİ 4.35
14 224 SABAHAT ASLAN 1991 İSTANBUL 4.12
15 223 MERVE DEMİR 1991 İSTANBUL 4.04
16 201 ALEV TEKİN 1991 İSTANBUL 3.85
17 204 DUYGU TUT 1991 İSTANBUL 3.70
18 237 MELTEM ÖNDER 1991 EDİRNE NM
1990/1991 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 149 ELİF YILDIRIM 1990 BURSA 5.57
2 68 NADEZHDA ZAKARYAN 1990 ERMENISTAN 5.35
3 156 TUBA UZUN 1991 RİZE 5.12
4 57 LEJLA IIBRAHIMOVIC 1991 BOSNA 5.11
5 147 BERNA PALABIYIKGİL 1991 BURSA 5.06
6 235 CANSU KANCA 1990 İSTANBUL 4.61
7 41 GAMZE UZUNDURMUŞ 1991 İSTANBUL 4.47