Girls U14

Anasayfa » Girls U14
share on facebook  tweet  share on google  print  

Girls U14

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN SEÇME - QUALIFICATION
BRANŞ : 100 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 47 İMGE KEMALOĞLU 1994 KKTC 14.06 Q
2 6 AYŞENUR KARAPINAR 1994 İZMİR 14.64
3 22 DAMLA GAZİ  1995 İZMİR 14.90
4 4 AYŞE ÇİFTÇİ 1994 TEKİRDAĞ 14.91
5 64 MERVE BOLAT 1995 İSTANBUL 16.12
6 17 BUSE GÜNGÖRMEZ 1995 İSTANBUL 16.59
7 94 ZEYNEP YALVAÇ 1994 İSTANBUL 16.71
8 88 TUĞÇENUR SERAN 1995 İSTANBUL 17.36
BRANŞ : 100 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 85 TROST EVA 1994 SLOVENYA 12.70 Q
2 97 SENA HIDIRLAR 1994 İSTANBUL 13.56 Q
3 119 YASEMİN KAMACI 1996 İSTANBUL 14.36
4 54 KÜBRA OLGUN 1994 BURSA 14.40
5 65 MERVE EMRE 1995 TEKİRDAĞ 14.44
6 48 İPEK IŞILDAK 1995 TEKİRDAĞ 15.74
7 121 SENA AYDINLI 1995 İSTANBUL 15.79
8 120 NAME YAĞMUR KESKİN 1995 İSTANBUL 15.81
BRANŞ : 100 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 214 VESELİNA HIRİSTOVA  1994 BULGARİSTAN 14.02 Q
2 144 ZEYNEP LİMON 1995 İZMİR 14.31 Q
3 169 GİZEM SALBAŞI 1994 İSTANBUL 14.37
4 170 ÖZNUR DÜZENLİ 1994 İSTANBUL 14.55
5 187 HİKMET TUFAN 1994 İSTANBUL 14.80
6 225 NUPELDA TEKİNER 1995 İSTANBUL 15.04
BRANŞ : 100 METRE -METER 4.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 15 BURCU ÖZTÜRK 1994 İSTANBUL 13.75 Q
2 227 SAİME CENGİZ 1995 İSTANBUL 14.32 Q
3 231 BUSE ERDOĞAN 1994 EDİRNE 14.67
4 230 TUĞBA GÜVENÇ 1994 İSTANBUL 14.70
5 229 SEDANUR BIÇAKÇI 1994 İSTANBUL 15.58
6 20 CEYDA KAYAR 1995 SAKARYA 15.79
7 35 FEYZA ESKİ 1995 İSTANBUL 17.95
8 55 KÜBRA SARI 1995 İSTANBUL 18.02
BRANŞ : 100 METRE -METER 5.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 154 JASMIN TARA OPPEFISHER 1994 İSTANBUL 13.48 Q
2 96 ZÜHRE ATASEVİM 1996 İSTANBUL 14.75
3 163 GÜNCE YURDAKUL 1994 14.77
4 172 AYŞEGÜL KALELİ 1995 İSTANBUL 15.14
5 226 AYŞE AYTULUM 1996 İSTANBUL 15.46
6 615 MERCAN GÜLLEB 1994 16.95
7 73 ÖZGÜL AY 1995 İSTANBUL 18.22
8 614 RÜMEYSA NALBAŞ 1994 18.31
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : 100 METRE -METER  +1.7M/SN
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 85 TROST EVA 1994 SLOVENYA 12.46
2 15 BURCU ÖZTÜRK 1994 İSTANBUL 13.29
3 154 JASMIN TARA OPPEFISHER 1994 İSTANBUL 13.34
4 97 SENA HIDIRLAR 1994 İSTANBUL 13.37
5 47 İMGE KEMALOĞLU 1994 KKTC 13.83
6 214 VESELİNA HIRİSTOVA  1994 BULGARİSTAN 14.00
7 227 SAİME CENGİZ 1995 İSTANBUL 14.01
- 144 ZEYNEP LİMON 1995 İZMİR DNS
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN
BRANŞ : 800 METRE -METER 1.SERİ-HEAT
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 154 JASMIN TARA OPPEFISHER 1994 İSTANBUL 2:29.37
2 142 ŞAHSENE SARI 1994 BURSA 2:29.70
3 228 ÜMMÜ AYDIN 1995 İSTANBUL 2:31.14
4 99 KADER KUNDUZ 1995 İSTANBUL 2:42.14
5 234 BEGÜM BİTER 1994 EDİRNE 2:47.00
6 222 ELENA BADJAKOVA 1994 BULGARİSTAN 2:48.35
7 233 AYŞE ANIK 1994 EDİRNE 2:54.36
8 232 FATMANUR KAHRAMAN 1994 EDİRNE 3:03.34
9 64 MERVE BOLAT 1995 İSTANBUL 3:11.86
10 8 BELKIZ BAL  1995 SAKARYA 3:20.93
11 94 ZEYNEP YALVAÇ 1994 İSTANBUL 3:30.82
12 88 TUĞÇENUR SERAN 1995 İSTANBUL 3:36.26
13 17 BUSE GÜNGÖRMEZ 1995 İSTANBUL 3:41.76
BRANŞ : 800 METRE -METER 2.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 127 EDA BAYRAM 1994 BOLU 2:25.01
2 136 HATİCE ÜNZİR 1995 HATAY 2:27.56
3 25 DENİZ ATEŞ 1994 İSTANBUL 2:30.90
4 221 YONCA SARIBUĞA 1994 İSTANBUL 2:33.21
5 128 HATİCE CİNKAR 1994 BOLU 2:34.84
6 129 HİCRAN ŞENTÜRK 1995 BOLU 2:35.85
7 173 NECLA KULİLE 1995 İSTANBUL 2:40.62
8 175 DİLAN SÜMBÜL 1994 İSTANBUL 2:52.38
9 18 BÜŞRA TURAN 1994 SAKARYA 2:58.46
BRANŞ : 800 METRE -METER 3.SERİ-HEAT
KULVAR G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
LANE B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 183 FUNDA KURKUN 1994 İSTANBUL 2:32.89
2 254 NAZAN BEBEK 1994 İSTANBUL 2:48.02
3 174 HAVVA ÇAKMAK 1995 İSTANBUL 2:48.66
4 184 BELMA AYDOĞDU 1994 İSTANBUL 2:49.32
5 186 MÜJGAN BAYARLAR 1994 İSTANBUL 2:50.34
6 11 REBİA TAMTEKİN 1996 İSTANBUL 2:56.02
7 86 TUĞBA KIZIL 1995 SAKARYA 3:12.24
8 191 KÜBRA ÇEKE 1995 İSTANBUL 3:13.04
BRANŞ : 800 METRE -METER OVERALL
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 127 EDA BAYRAM 1994 BOLU 2:25.01
2 136 HATİCE ÜNZİR 1995 HATAY 2:27.56
3 154 JASMIN TARA OPPEFISHER 1994 İSTANBUL 2:29.37
4 142 ŞAHSENE SARI 1994 BURSA 2:29.70
5 25 DENİZ ATEŞ 1994 İSTANBUL 2:30.90
6 228 ÜMMÜ AYDIN 1995 İSTANBUL 2:31.14
7 183 FUNDA KURKUN 1994 İSTANBUL 2:32.89
8 221 YONCA SARIBUĞA 1994 İSTANBUL 2:33.21
9 128 HATİCE CİNKAR 1994 BOLU 2:34.84
10 129 HİCRAN ŞENTÜRK 1995 BOLU 2:35.85
11 173 NECLA KULİLE 1995 İSTANBUL 2:40.62
12 99 KADER KUNDUZ 1995 İSTANBUL 2:42.14
13 234 BEGÜM BİTER 1994 EDİRNE 2:47.00
14 254 NAZAN BEBEK 1994 İSTANBUL 2:48.02
15 222 ELENA BADJAKOVA 1994 BULGARİSTAN 2:48.35
16 174 HAVVA ÇAKMAK 1995 İSTANBUL 2:48.66
17 184 BELMA AYDOĞDU 1994 İSTANBUL 2:49.32
18 186 MÜJGAN BAYARLAR 1994 İSTANBUL 2:50.34
19 175 DİLAN SÜMBÜL 1994 İSTANBUL 2:52.38
20 233 AYŞE ANIK 1994 EDİRNE 2:54.36
21 11 REBİA TAMTEKİN 1996 İSTANBUL 2:56.02
22 18 BÜŞRA TURAN 1994 SAKARYA 2:58.46
23 232 FATMANUR KAHRAMAN 1994 EDİRNE 3:03.34
24 64 MERVE BOLAT 1995 İSTANBUL 3:11.86
25 86 TUĞBA KIZIL 1995 SAKARYA 3:12.24
26 191 KÜBRA ÇEKE 1995 İSTANBUL 3:13.04
27 8 BELKIZ BAL  1995 SAKARYA 3:20.93
28 94 ZEYNEP YALVAÇ 1994 İSTANBUL 3:30.82
29 88 TUĞÇENUR SERAN 1995 İSTANBUL 3:36.26
30 17 BUSE GÜNGÖRMEZ 1995 İSTANBUL 3:41.76
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FINAL
BRANŞ : YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP  
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 143 ESRA EMİROĞLU 1994 BURSA 1.59
2 50 KADRİYE AYDIN  1995 MERSİN 1.47
3 10 BEYZA TİLKİ 1994 BURSA 1.44
4 62 MELİZ GARDİYANOĞLU 1994 KKTC 1.41
5 102 SENA YILMAZ 1994 SAKARYA 1.38
6 101 ELİF KOCA 1994 İSTANBUL 1.38
7 222 ELENA BADJAKOVA 1994 BULGARİSTAN 1.35
8 28 EBRU ÖZKAN 1994 SAKARYA 1.30
9 103 GÜLNUR SEVİMLİ 1996 SAKARYA 1.30
10 24 DEMET ÖZER 1994 TEKİRDAĞ 1.30
11 27 DİLARA ÖZTÜRK 1995 SAKARYA 1.30
12 150 FİGEN YILMAZER 1995 İZMİR 1.25
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN SEÇME - QUALIFICATION
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 85 TROST EVA 1994 SLOVENYA 5.33 Q
2 214 VESELİNA HIRİSTOVA  1994 İSTANBUL 4.69 Q
3 54 KÜBRA OLGUN 1994 BURSA 4.69 Q
4 62 MELİZ GARDİYANOĞLU 1994 KKTC 4.48 Q
5 10 BEYZA TİLKİ 1994 BURSA 4.44 Q
6 47 İMGE KEMALOĞLU 1994 KKTC 4.41 Q
7 143 ESRA EMİROĞLU 1994 BURSA 4.39 Q
8 50 KADRİYE AYDIN  1995 MERSİN 4.39 Q
9 97 SENA HIDIRLAR 1994 İSTANBUL 4.31
10 163 GÜNCE YURDAKUL 1994 İSTANBUL 4.29
11 32 Elif ÜZMEZ 1994 SAKARYA 4.28
12 230 TUĞBA GÜVENÇ 1994 İSTANBUL 4.16
13 119 YASEMİN KAMACI 1996 İSTANBUL 4.14
14 172 AYŞEGÜL KALELİ 4.04
15 144 ZEYNEP LİMON 1995 İSTANBUL 4.02
16 96 ZÜHRE ATASEVİM 1996 İSTANBUL 3.97
17 225 NUPELDA TEKİNER 1995 İSTANBUL 3.97
18 6 AYŞENUR KARAPINAR 1994 İZMİR 3.95
19 22 DAMLA GAZİ  1995 İZMİR 3.94
20 232 FATMANUR KAHRAMAN 1994 İSTANBUL 3.90
21 169 GİZEM SALBAŞI 1994 İSTANBUL 3.89
22 187 HİKMET TUFAN 1994 İSTANBUL 3.86
23 101 ELİF KOCA 1994 İSTANBUL 3.86
24 170 ÖZNUR DÜZENLİ 1994 İSTANBUL 3.85
25 4 AYŞE ÇİFTÇİ 1994 TEKİRDAĞ 3.83
26 48 İPEK IŞILDAK 1995 TEKİRDAĞ 3.78
27 227 SAİME CENGİZ 1995 İSTANBUL 3.77
28 65 MERVE EMRE 1995 TEKİRDAĞ 3.69
29 82 SEVİLAY BAŞ 1996 İSTANBUL 3.69
30 229 SEDANUR BIÇAKÇI 1994 İSTANBUL 3.63
31 226 AYŞE AYTULUN 1995 İSTANBUL 3.61
32 179 AYLİN ÖZDEMİR 3.58
33 121 SENA AYDINLI 1995 İSTANBUL 3.58
34 234 BEGÜM BİTER 1994 İSTANBUL 3.57
35 120 NAME YAĞMUR KESKİN 1995 İSTANBUL 3.57
36 24 DEMET ÖZER 1994 TEKİRDAĞ 3.49
37 231 BUSE ERDOĞAN 1994 İSTANBUL 3.39
38 95 AYCAN EROL 1996 İSTANBUL 2.94
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FİNAL
BRANŞ : UZUN ATLAMA - LONG JUMP
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
RANK B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULT
1 85 TROST EVA 1994 SLOVENYA 5.64
2 214 VESELİNA HIRİSTOVA  1994 İSTANBUL 4.98
3 54 KÜBRA OLGUN 1994 BURSA 4.80
4 62 MELİZ GARDİYANOĞLU 1994 KKTC 4.99
5 143 ESRA EMİROĞLU 1994 BURSA 4.71
6 10 BEYZA TİLKİ 1994 BURSA 4.68
7 50 KADRİYE AYDIN  1995 MERSİN 4.55
8 47 İMGE KEMALOĞLU 1994 KKTC 4.39
1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FİNAL
BRANŞ : GÜLLE ATMA - SHOT PUT
SIRA G.N. ADI - SOYADI D.T. ÜLKE-İL SONUÇ
ORDER B.N. NAME-SURNAME B.Y. COUNTRY-CITY RESULTS
1 146 MELİSA DÜZGÜN 1994 İZMİR 10.42
2 93 ZEHRA DEMİRCAN 1995 KKTC 9.32
3 98 YELİZ KARATAŞ 1994 İSTANBUL 9.29
4 100 İREM GÜL EROL 1994 İSTANBUL 8.47
5 43 GÜL EDA ÇELİK 1994 TEKİRDAĞ 8.33
6 77 SELİN BABACAN 1994 TEKİRDAĞ 7.24
7 7 BAKİRE TÜRK 1994 TEKİRDAĞ 7.21
8 99 KADER KUNDUZ 1995 İSTANBUL 6.69