12/13 Yaş Kızlar

Anasayfa » 12/13 Yaş Kızlar
share on facebook  tweet  share on google  print  

12/13 Yaş Kızlar

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN

SEÇME - QUALIFICATION

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER

1.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

47

İMGE KEMALOĞLU

1994

KKTC

14.06

Q

2

6

AYŞENUR KARAPINAR

1994

İZMİR

14.64

 

3

22

DAMLA GAZİ 

1995

İZMİR

14.90

 

4

4

AYŞE ÇİFTÇİ

1994

TEKİRDAĞ

14.91

 

5

64

MERVE BOLAT

1995

İSTANBUL

16.12

 

6

17

BUSE GÜNGÖRMEZ

1995

İSTANBUL

16.59

 

7

94

ZEYNEP YALVAÇ

1994

İSTANBUL

16.71

 

8

88

TUĞÇENUR SERAN

1995

İSTANBUL

17.36

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER

2.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

85

TROST EVA

1994

SLOVENYA

12.70

Q

2

97

SENA HIDIRLAR

1994

İSTANBUL

13.56

Q

3

119

YASEMİN KAMACI

1996

İSTANBUL

14.36

 

4

54

KÜBRA OLGUN

1994

BURSA

14.40

 

5

65

MERVE EMRE

1995

TEKİRDAĞ

14.44

 

6

48

İPEK IŞILDAK

1995

TEKİRDAĞ

15.74

 

7

121

SENA AYDINLI

1995

İSTANBUL

15.79

 

8

120

NAME YAĞMUR KESKİN

1995

İSTANBUL

15.81

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER

3.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

214

VESELİNA HIRİSTOVA 

1994

BULGARİSTAN

14.02

Q

2

144

ZEYNEP LİMON

1995

İZMİR

14.31

Q

3

169

GİZEM SALBAŞI

1994

İSTANBUL

14.37

 

4

170

ÖZNUR DÜZENLİ

1994

İSTANBUL

14.55

 

5

187

HİKMET TUFAN

1994

İSTANBUL

14.80

 

6

225

NUPELDA TEKİNER

1995

İSTANBUL

15.04

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER

4.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

15

BURCU ÖZTÜRK

1994

İSTANBUL

13.75

Q

2

227

SAİME CENGİZ

1995

İSTANBUL

14.32

Q

3

231

BUSE ERDOĞAN

1994

EDİRNE

14.67

 

4

230

TUĞBA GÜVENÇ

1994

İSTANBUL

14.70

 

5

229

SEDANUR BIÇAKÇI

1994

İSTANBUL

15.58

 

6

20

CEYDA KAYAR

1995

SAKARYA

15.79

 

7

35

FEYZA ESKİ

1995

İSTANBUL

17.95

 

8

55

KÜBRA SARI

1995

İSTANBUL

18.02

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER

5.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

154

JASMIN TARA OPPEFISHER

1994

İSTANBUL

13.48

Q

2

96

ZÜHRE ATASEVİM

1996

İSTANBUL

14.75

 

3

163

GÜNCE YURDAKUL

1994

 

14.77

 

4

172

AYŞEGÜL KALELİ

1995

İSTANBUL

15.14

 

5

226

AYŞE AYTULUM

1996

İSTANBUL

15.46

 

6

615

MERCAN GÜLLEB

1994

 

16.95

 

7

73

ÖZGÜL AY

1995

İSTANBUL

18.22

 

8

614

RÜMEYSA NALBAŞ

1994

 

18.31

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FINAL

 

BRANŞ

:

100 METRE -METER 

 

+1.7M/SN

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

85

TROST EVA

1994

SLOVENYA

12.46

 

2

15

BURCU ÖZTÜRK

1994

İSTANBUL

13.29

 

3

154

JASMIN TARA OPPEFISHER

1994

İSTANBUL

13.34

 

4

97

SENA HIDIRLAR

1994

İSTANBUL

13.37

 

5

47

İMGE KEMALOĞLU

1994

KKTC

13.83

 

6

214

VESELİNA HIRİSTOVA 

1994

BULGARİSTAN

14.00

 

7

227

SAİME CENGİZ

1995

İSTANBUL

14.01

 

-

144

ZEYNEP LİMON

1995

İZMİR

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN

 

 

 

 

BRANŞ

:

800 METRE -METER

1.SERİ-HEAT

 

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

RANK

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULTS

 

1

154

JASMIN TARA OPPEFISHER

1994

İSTANBUL

2:29.37

 

2

142

ŞAHSENE SARI

1994

BURSA

2:29.70

 

3

228

ÜMMÜ AYDIN

1995

İSTANBUL

2:31.14

 

4

99

KADER KUNDUZ

1995

İSTANBUL

2:42.14

 

5

234

BEGÜM BİTER

1994

EDİRNE

2:47.00

 

6

222

ELENA BADJAKOVA

1994

BULGARİSTAN

2:48.35

 

7

233

AYŞE ANIK

1994

EDİRNE

2:54.36

 

8

232

FATMANUR KAHRAMAN

1994

EDİRNE

3:03.34

 

9

64

MERVE BOLAT

1995

İSTANBUL

3:11.86

 

10

8

BELKIZ BAL 

1995

SAKARYA

3:20.93

 

11

94

ZEYNEP YALVAÇ

1994

İSTANBUL

3:30.82

 

12

88

TUĞÇENUR SERAN

1995

İSTANBUL

3:36.26

 

13

17

BUSE GÜNGÖRMEZ

1995

İSTANBUL

3:41.76

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

800 METRE -METER

2.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULTS

 

1

127

EDA BAYRAM

1994

BOLU

2:25.01

 

2

136

HATİCE ÜNZİR

1995

HATAY

2:27.56

 

3

25

DENİZ ATEŞ

1994

İSTANBUL

2:30.90

 

4

221

YONCA SARIBUĞA

1994

İSTANBUL

2:33.21

 

5

128

HATİCE CİNKAR

1994

BOLU

2:34.84

 

6

129

HİCRAN ŞENTÜRK

1995

BOLU

2:35.85

 

7

173

NECLA KULİLE

1995

İSTANBUL

2:40.62

 

8

175

DİLAN SÜMBÜL

1994

İSTANBUL

2:52.38

 

9

18

BÜŞRA TURAN

1994

SAKARYA

2:58.46

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

800 METRE -METER

3.SERİ-HEAT

 

 

KULVAR

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

LANE

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULTS

 

1

183

FUNDA KURKUN

1994

İSTANBUL

2:32.89

 

2

254

NAZAN BEBEK

1994

İSTANBUL

2:48.02

 

3

174

HAVVA ÇAKMAK

1995

İSTANBUL

2:48.66

 

4

184

BELMA AYDOĞDU

1994

İSTANBUL

2:49.32

 

5

186

MÜJGAN BAYARLAR

1994

İSTANBUL

2:50.34

 

6

11

REBİA TAMTEKİN

1996

İSTANBUL

2:56.02

 

7

86

TUĞBA KIZIL

1995

SAKARYA

3:12.24

 

8

191

KÜBRA ÇEKE

1995

İSTANBUL

3:13.04

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

800 METRE -METER

OVERALL

 

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

RANK

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULTS

 

1

127

EDA BAYRAM

1994

BOLU

2:25.01

 

2

136

HATİCE ÜNZİR

1995

HATAY

2:27.56

 

3

154

JASMIN TARA OPPEFISHER

1994

İSTANBUL

2:29.37

 

4

142

ŞAHSENE SARI

1994

BURSA

2:29.70

 

5

25

DENİZ ATEŞ

1994

İSTANBUL

2:30.90

 

6

228

ÜMMÜ AYDIN

1995

İSTANBUL

2:31.14

 

7

183

FUNDA KURKUN

1994

İSTANBUL

2:32.89

 

8

221

YONCA SARIBUĞA

1994

İSTANBUL

2:33.21

 

9

128

HATİCE CİNKAR

1994

BOLU

2:34.84

 

10

129

HİCRAN ŞENTÜRK

1995

BOLU

2:35.85

 

11

173

NECLA KULİLE

1995

İSTANBUL

2:40.62

 

12

99

KADER KUNDUZ

1995

İSTANBUL

2:42.14

 

13

234

BEGÜM BİTER

1994

EDİRNE

2:47.00

 

14

254

NAZAN BEBEK

1994

İSTANBUL

2:48.02

 

15

222

ELENA BADJAKOVA

1994

BULGARİSTAN

2:48.35

 

16

174

HAVVA ÇAKMAK

1995

İSTANBUL

2:48.66

 

17

184

BELMA AYDOĞDU

1994

İSTANBUL

2:49.32

 

18

186

MÜJGAN BAYARLAR

1994

İSTANBUL

2:50.34

 

19

175

DİLAN SÜMBÜL

1994

İSTANBUL

2:52.38

 

20

233

AYŞE ANIK

1994

EDİRNE

2:54.36

 

21

11

REBİA TAMTEKİN

1996

İSTANBUL

2:56.02

 

22

18

BÜŞRA TURAN

1994

SAKARYA

2:58.46

 

23

232

FATMANUR KAHRAMAN

1994

EDİRNE

3:03.34

 

24

64

MERVE BOLAT

1995

İSTANBUL

3:11.86

 

25

86

TUĞBA KIZIL

1995

SAKARYA

3:12.24

 

26

191

KÜBRA ÇEKE

1995

İSTANBUL

3:13.04

 

27

8

BELKIZ BAL 

1995

SAKARYA

3:20.93

 

28

94

ZEYNEP YALVAÇ

1994

İSTANBUL

3:30.82

 

29

88

TUĞÇENUR SERAN

1995

İSTANBUL

3:36.26

 

30

17

BUSE GÜNGÖRMEZ

1995

İSTANBUL

3:41.76

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FINAL

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

YÜKSEK ATLAMA - HIGH JUMP  

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

RANK

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

143

ESRA EMİROĞLU

1994

BURSA

1.59

 

2

50

KADRİYE AYDIN 

1995

MERSİN

1.47

 

3

10

BEYZA TİLKİ

1994

BURSA

1.44

 

4

62

MELİZ GARDİYANOĞLU

1994

KKTC

1.41

 

5

102

SENA YILMAZ

1994

SAKARYA

1.38

 

6

101

ELİF KOCA

1994

İSTANBUL

1.38

 

7

222

ELENA BADJAKOVA

1994

BULGARİSTAN

1.35

 

8

28

EBRU ÖZKAN

1994

SAKARYA

1.30

 

9

103

GÜLNUR SEVİMLİ

1996

SAKARYA

1.30

 

10

24

DEMET ÖZER

1994

TEKİRDAĞ

1.30

 

11

27

DİLARA ÖZTÜRK

1995

SAKARYA

1.30

 

12

150

FİGEN YILMAZER

1995

İZMİR

1.25

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN

SEÇME - QUALIFICATION

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

UZUN ATLAMA - LONG JUMP

 

 

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

RANK

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

85

TROST EVA

1994

SLOVENYA

5.33

Q

2

214

VESELİNA HIRİSTOVA 

1994

İSTANBUL

4.69

Q

3

54

KÜBRA OLGUN

1994

BURSA

4.69

Q

4

62

MELİZ GARDİYANOĞLU

1994

KKTC

4.48

Q

5

10

BEYZA TİLKİ

1994

BURSA

4.44

Q

6

47

İMGE KEMALOĞLU

1994

KKTC

4.41

Q

7

143

ESRA EMİROĞLU

1994

BURSA

4.39

Q

8

50

KADRİYE AYDIN 

1995

MERSİN

4.39

Q

9

97

SENA HIDIRLAR

1994

İSTANBUL

4.31

 

10

163

GÜNCE YURDAKUL

1994

İSTANBUL

4.29

 

11

32

Elif ÜZMEZ

1994

SAKARYA

4.28

 

12

230

TUĞBA GÜVENÇ

1994

İSTANBUL

4.16

 

13

119

YASEMİN KAMACI

1996

İSTANBUL

4.14

 

14

172

AYŞEGÜL KALELİ

 

 

4.04

 

15

144

ZEYNEP LİMON

1995

İSTANBUL

4.02

 

16

96

ZÜHRE ATASEVİM

1996

İSTANBUL

3.97

 

17

225

NUPELDA TEKİNER

1995

İSTANBUL

3.97

 

18

6

AYŞENUR KARAPINAR

1994

İZMİR

3.95

 

19

22

DAMLA GAZİ 

1995

İZMİR

3.94

 

20

232

FATMANUR KAHRAMAN

1994

İSTANBUL

3.90

 

21

169

GİZEM SALBAŞI

1994

İSTANBUL

3.89

 

22

187

HİKMET TUFAN

1994

İSTANBUL

3.86

 

23

101

ELİF KOCA

1994

İSTANBUL

3.86

 

24

170

ÖZNUR DÜZENLİ

1994

İSTANBUL

3.85

 

25

4

AYŞE ÇİFTÇİ

1994

TEKİRDAĞ

3.83

 

26

48

İPEK IŞILDAK

1995

TEKİRDAĞ

3.78

 

27

227

SAİME CENGİZ

1995

İSTANBUL

3.77

 

28

65

MERVE EMRE

1995

TEKİRDAĞ

3.69

 

29

82

SEVİLAY BAŞ

1996

İSTANBUL

3.69

 

30

229

SEDANUR BIÇAKÇI

1994

İSTANBUL

3.63

 

31

226

AYŞE AYTULUN

1995

İSTANBUL

3.61

 

32

179

AYLİN ÖZDEMİR

 

 

3.58

 

33

121

SENA AYDINLI

1995

İSTANBUL

3.58

 

34

234

BEGÜM BİTER

1994

İSTANBUL

3.57

 

35

120

NAME YAĞMUR KESKİN

1995

İSTANBUL

3.57

 

36

24

DEMET ÖZER

1994

TEKİRDAĞ

3.49

 

37

231

BUSE ERDOĞAN

1994

İSTANBUL

3.39

 

38

95

AYCAN EROL

1996

İSTANBUL

2.94

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FİNAL

 

 

 

 

 

 

 

 

BRANŞ

:

UZUN ATLAMA - LONG JUMP

 

 

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

RANK

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULT

 

1

85

TROST EVA

1994

SLOVENYA

5.64

 

2

214

VESELİNA HIRİSTOVA 

1994

İSTANBUL

4.98

 

3

54

KÜBRA OLGUN

1994

BURSA

4.80

 

4

62

MELİZ GARDİYANOĞLU

1994

KKTC

4.99

 

5

143

ESRA EMİROĞLU

1994

BURSA

4.71

 

6

10

BEYZA TİLKİ

1994

BURSA

4.68

 

7

50

KADRİYE AYDIN 

1995

MERSİN

4.55

 

8

47

İMGE KEMALOĞLU

1994

KKTC

4.39

 

 

 

 

 

 

 

 

1994/1995 BAYANLAR - WOMEN FİNAL

 

BRANŞ

:

GÜLLE ATMA - SHOT PUT

 

 

 

SIRA

G.N.

ADI - SOYADI

D.T.

ÜLKE-İL

SONUÇ

 

ORDER

B.N.

NAME-SURNAME

B.Y.

COUNTRY-CITY

RESULTS

 

1

146

MELİSA DÜZGÜN

1994

İZMİR

10.42

 

2

93

ZEHRA DEMİRCAN

1995

KKTC

9.32

 

3

98

YELİZ KARATAŞ

1994

İSTANBUL

9.29

 

4

100

İREM GÜL EROL

1994

İSTANBUL

8.47

 

5

43

GÜL EDA ÇELİK

1994

TEKİRDAĞ

8.33

 

6

77

SELİN BABACAN

1994

TEKİRDAĞ

7.24

 

7

7

BAKİRE TÜRK

1994

TEKİRDAĞ

7.21

 

8

99

KADER KUNDUZ

1995

İSTANBUL

6.69